Anasayfa / NBA / Los Angeles Lakers – Denver Nuggets İddaa Tahmini (3) 21.09.20

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets İddaa Tahmini (3) 21.09.20

NBA’de Play-Off heyecanı konferans finalleriyle devam ediyor. Seriyi galibiyetle açan Los Angeles Lakers ,Pazarı Pazartesiye bağlayan gece saat 02:30’da Denver Nuggets ile karşı karşıya gelecek. İddaa bu maç için toplam sayı limitini 211.5 olarak belirlerken bets10 212.5 olarak belirlemiş.

Los Angeles Lakers 2. çeyrekten bitişe kadar kontrol ettiği maçı 126-114 kazanmayı başardı. Jokic eşleşmesinden inanılmaz şekilde kârlı çıkan Anthony Davis sayesinde ilk yarıda 70 sayıya ulaşmayı başarmışlardı zaten. Sezon boyu sıkıntı yaşadıkları yay gerisi şutlarında 10 isabet buldular. Bu sayı çok da yüksek değil, onları aşağı çekebilirdi fakat diğer taraftaki Denver buna sadece 9 tane ile karşılık verince sıkıntı yaşamadılar. Takım halinde Denver’ı top kaybına zorlamayı başardılar. Bu sayede neredeyse en iyi yaptıkları iş olan açık sahayı hızlı koşma durumunu birçok kez yaşadılar.

Denver Nuggets için çok da parlak bir açılış olmadı çünkü maç boyunca rahatsız edemediler rakiplerini. Ama bir yandan Clippers serisine de böyle başladıklarını hatırlatmak gerek. Rotasyon genişliklerinin çok düşük olduğunu geride kalan 2 seri boyunca söyledim. Murray ve Jokic’le direnerek buraya kadar geldiler. İlk maçta bu ikili toplam 42 sayı atınca ve ekstra bir destek de gelmeyince mağlubiyet biraz kaçınılmaz oldu. Savunmayı istikrarlı bir şekilde yapıp hücumda daha delici oynamaları gerek.

Los Angeles Lakers kötü başladığı Bubble döneminde her maç üstüne koyarak ilerlemeyi başardı. İlk maçta yine takım halinde oynadılar, Davis’i iyi kullandılar ve onun yanında Dwight Howard’ı da bonus olarak öne çıkardılar. Denver Nuggets maç boyu buna karşılık veremedi. Ama bu maç daha farklı bir reaksiyon verme ihtimallerini yüksek olarak görüyorum. Yine de Lakers’ın kağıt üstünde farklı üstün olduğu bir seri devam ediyor. İlk maçta olduğu gibi düello içinde geçmesini beklediğim maç için üst seçeneğini tercih edeceğim.

Eksikler:

LA Lakers:
Denver: Will Barton

İddaa Oranı: ÜST (211.5) – 1.55
Bets10 Oranı: ÜST (212.5) – 1.73Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Miami Heat İddaa Tahmini (3) 10.10.20

NBA’de şampiyonun belli olmasına sayılı günler kaldı. Seride 3-1 öne geçen Los Angeles Lakers, Cumayı …