Anasayfa / Golden State Warriors / Los Angeles Lakers – Golden State Warriors İddaa Tahmini (2) 07.05.23

Los Angeles Lakers – Golden State Warriors İddaa Tahmini (2) 07.05.23

NBA Batı Konferansı yarı final serisi 3. maçında Los Angeles Lakers Pazar günü saat 03:30’da Golden State Warriors ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takımın lehine 1.5 handikap belirlemişler.

Lakers normal sezonun ardından play-in oynamak zorunda kalmış ve oradan 7. sırada çıkarak ilk turda saha avantajı olmamasına rağmen sezonun flaş ekiplerinden Grizzlies’ı elemeyi başarmıştı! Bu seriye de yine saha avantajı olmadan başladılar ama ilk maçtan servis kırdılar, 112-117 ile kazandılar Davis liderliğinde. İkinci maçta ise Lebron ile Hachimura dirense de Davis’in kendi standartlarının çok altında kalmasıyla bu kez farklı bir şekilde, 127-100 ile kaybederek seriye eşitlik gelmesine engel olamadılar. Lebron, Bamba ve Davis’in durumları maç saatinde belli olacak. 

Warriors, NBA’in son şampiyonu ama bu sezon konferansını 6. sırada bitirebildi. İlk turda saha avantajları yoktu ama buna rağmen sezonun flaş ekiplerinden Kings’i 3-4 ile geçerek adlarını yarı finale yazdırdılar. Seriye de istedikleri gibi başlayamadılar ve ilk maçtan saha avantajını Lakers’a kaptırdılar! Evet ikinci maçı farklı kazandılar ama Los Angeles’a 1-1 ile gidiyorlar ve artık orada en az bir maç kazanmadan final biletini kapmaları mümkün değil! Bu maçta da Iguodala’dan faydalanamayacaklar. 

Lakers, deplasmandaki 2 maçtan bir galibiyet çıkararak saha avantajını kaptı ve şimdi bunu korumak için serideki en kritik maçlardan birine çıkacak. İkinci maçta adeta aktif dinlenme yapan Davis’in taraftarı önünde yine ilk maçtaki gibi dominant bir performansa imza atacağını, Lebron, Hachimura, Schröder, Russell’ın da ona destek olarak Curry ve arkadaşlarına bir kez daha üstünlük kuracağını düşünüyorum. Riske girmemek adına Lakers’ın düşük farklı galibiyetini tercih edeceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.47
Bets10 Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Çekya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

BK Opava – Decin İddaa Tahmini 28.05.23

Çekya Ligi final serisi 2. maçında BK Opava Pazar günü saat 18:10’da Decin ile karşılaşacak. …