Anasayfa / Houston Rockets / Los Angeles Lakers – Houston Rockets İddaa Tahmini 05.09.20 (Basket Guru)

Los Angeles Lakers – Houston Rockets İddaa Tahmini 05.09.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı yarı final serisi ilk maçında Los Angeles Lakers Cumartesi saat 04:00’da Houston Rockets ile karşılaşacak. İddaa Lakers’ın galibiyetin için 1.30 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.35 olarak belirlemiş.

Lakers Lebron-Davis ikilisi liderliğinde bir çok kişiye göre güçlü şampiyonluk adaylarından biri. Ayrıca rakipleri Rockets’ın aksine onlar daha fazla dinlenme fırsatı buldular yarı final serisi öncesi. Ayrıca Rondo’nun da bu seride artık geri dönme ihtimali var. Portland serisinde zaman zaman zorlanmış olsalar da ritmlerini tekrar kazanarak, çabuk toparlanıp üst üste 4 maç kazanarak sonuca gitmeyi başarmışlardı. Caldwell-Pope ve Howard’ın toparlanıp takıma destek olmaları çok önemliydi.

Houston ise oldukça zorlu bir Oklahoma serisini geride bıraktı ve 7 maç sonunda kazanabildiler. Ayrıca kazandıkları maçlarda dahi fiziksel olarak çok yıprandılar. Zaten uzunsuz oynamanın verdiği sürekli tempoyu yükseltme çabası da onları bu üst üste oynanan maç takviminde epey yormuş durumda. Davis ve Lebron gibi iki güçlü oyuncu karşısında bu yıpranmış halleriyle ayakta durmaları çok zor. Ayrıca Westbrook da sakatlıktan döndükten sonra Thunder serisinde henüz beklentileri karşılayamadı.

İki ekip arasında net bir kalite farkı var. Ayrıca Lakers NBA’in en iyi savunma yapan takımlarından biri. Hem dış hem de iç savunma konusunda sert bir takımlar. Thunder serisinde ciddi şekilde yıpranmış olan Houston karşısında hem iyi savunmaları hem de Davis gibi güçlü bir pota altı silahına sahip olmanın avantajıyla seriye bir galibiyetle başlayacaklarını, hatta oranı yükseltmek isteyenlerin handikap seçeneklerini de değerlendirebileceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.30
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.35
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Siauliai – Alytaus Dzukija İddaa Tahmini 27.09.20

Litvanya Ligi mücadelesinde Siauliai Pazar saat 17:00’da Alytaus Dzukija ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti …