Anasayfa / Houston Rockets / Los Angeles Lakers – Houston Rockets İddaa Tahmini 13.09.20 (Basket Guru)

Los Angeles Lakers – Houston Rockets İddaa Tahmini 13.09.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı yarı final 5. maçında Los Angeles Lakers Pazar saat 03:00’da Houston Rockets ile karşılaşacak. İddaa Rockets lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 2.5 olarak açıklamış.

Lakers ilk maçı kaybettikten sonra serideki 3 maçı üst üste kazanarak gerçek gücünü göstermiş, şampiyonluğu ne kadar istediklerinin mesajını bir kez daha tüm rakiplerine iletmişlerdi. Son 2 galibiyetlerini de çift haneli farklarla kazanarak Houston’ın direncini de iyice kırmışlardı. Lebron ve Davis’in seriye tamamen ağırlıklarını koymaları, Rondo ve Kuzma’nın da x-faktör olarak devreye girmeleri ile koç Vogel’in eli iyice kuvvetlenmişti.

Houston cephesinde son 2 maçta takımın direnci kırılmış durumda. Westbrook biraz kıpırdanmaya başladı ama bu kez de Harden yorgunluğun da etkisiyle performans düşüşü yaşıyor. Diğer taraftan House’un da ceza alması, koç D’Antoni’nin kısa beşte en güvendiği x-faktörlerden birinden faydalanamayacağı anlamına geliyor. Green ve Gordon etkili olsalar da Lakers’ın sert savunması karşısında takım olarak çok zorlanıyorlar.

İki takım arasındaki farkı son maçlarda net olarak görmeye başladı. Lebron ile Davis bu şekilde konsantre oynadıkları sürece Houston’ın seride bir maç daha kazanabileceğini düşünmüyorum. Son 2 maçta olduğu gibi Lakers’ın Harden ile Westbrook’un etkisini olabildiğince azaltacağını, iyi savunma yaparak bu maçı da net bir skorla kazanarak seriyi de 4-1 ile kapatıp adını yarı finale yazdıracağını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.48
Bets10 Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.50
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Miami Heat – Boston Celtics İddaa Tahmini 20.09.20 (Basket Guru)

NBA Doğu Konferansı final serisi 3. maçında Miami Heat Pazar saat 03:30’da Boston Celtics ile …