Anasayfa / İddaa Tahminleri / Los Angeles Lakers – Miami Heat İddaa Tahmini 10.10.20 (Basket Guru)

Los Angeles Lakers – Miami Heat İddaa Tahmini 10.10.20 (Basket Guru)

NBA final serisi 5. maçında Los Angeles Lakers Cumartesi saat 04:00’da Miami Heat ile karşılaşacak. İddaa Miami lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 2.5 olarak açıklamış.

Lakers son maçta zaman zaman zorlansa da 6 sayı farkla kazanarak seride 3-1 öne geçti ve çok büyük bir avantaj yakalamış oldu şampiyonluk yolunda. Bu maçta tüm oyuncular Black Mamba yazılı formalarla maçta yer alacaklar. Ekstra bir motivasyona sahip oldukları bir gerçek ki Lebron’un da şampiyonluğu ne kadar özlediğini biliyoruz. Davis ile beraber seride tüm maçları domine ettiler. Caldwell-Pope’un kıpırdanmasıyla da kendilerine yardım edecek x-faktörü bulmuş durumdalar.

Miami için artık tamam mı devam mı maçı geldi çattı. Seri boyunca Adebayo ve Dragic’den bir çok maçta faydalanamadılar. Butler’ın efsane triple-double’ı ile kazandırdığı 1 maç dışında kadro olarak hem kalite hem de tecrübe konusunda ellerinden fazla bir şey gelmediğini gördük. Son maçta Adebayo’nun dönüşü ile pota altında biraz dengeyi yakalamış olsalar da Davis’i durdurma konusunda halen ciddi sorunlar yaşıyorlar ki zaten Lebron’u kendi haline bırakmış durumdalar, onun için önlem almak pek mantıklı olmuyor genelde.

Lakers Kobe’nin aramızdan ayrılmasının ardından ekstra bir motivasyonla oynuyor bu sezon. Özellikle Lebron bu konuda çok duygusale ve şampiyonluğu Los Angeles’a getirmek için ne kadar hevesli olduğunu biliyoruz. Bu çabasına Davis’i de inandırmış durumda. Bu kadar inanmış ve hazır durumda olan iki süper yıldız karşısında Dragic’in dönmesiyle tam kadro olsa da Miami’nin ayakta kalmasının zor olacağını düşünüyorum. Lakers gereken tek galibiyeti bu maçta alır ve 2019-20 NBA şampiyonu olarak tarihe adını yazdırır.

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.42
Bets10 Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

FC Barcelona – Andorra İddaa Tahmini 25.10.20

İspanya Liga Endesa 7. hafta mücadelesinde FC Barcelona Pazar saat 22:00’da Andorra ile karşılaşacak. İddaa …