Anasayfa / İddaa Tahminleri / Los Angeles Lakers – Portland Trail Blazers İddaa Tahmini 13.11.23

Los Angeles Lakers – Portland Trail Blazers İddaa Tahmini 13.11.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Los Angeles Lakers Pazartesi günü saat 06:00’da Portland Trail Blazers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Lakers son dönemde istediği sonuçları alamadı, 4 maçtan 3 tanesini kaybettiler ve bu nedenle de 4 galibiyette kaldılar, ilk 4 yarışında uzaklaştılar. Diğer yandan evlerindeki karnelerinin halen iyi olduğunu belirtelim, 3 maçtır burada taraftarlarının desteğiyle kaybetmiyorlar. Son olarak derbide konuk ettikleri Clippers’ı 5 sayı farkla geçmişlerdi. Evet Vincent’ın yanı sıra Lebroon’dan da bu maçta faydalanamayacaklar ama Davis, Russell, Reaves, Hachimura gibi silahlar var ellerinde. 

Blazers ise son 2 maçını üst üste kaybederek 3 galibiyette kaldı, rakibinin hemen 1 adım gerisinden takip ediyor. Son deplasman maçlarında Kings’e direnseler de 3 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. Bu maçta Brogdon, Henderson ve Simons’dan faydalanamacaklar, Robert Williams da sezonu kapatmıştı bildiğiniz üzere. Grant, Ayton, Sharpe, Mays liderliğinde direnmeye çalışacaklar bu zorlu deplasmanda. 

Lakers’da Lebron oynamayacak evet ama karşılarında da Brogdon, Henderson, Simons gibi yıldız kısalarından yoksun, zayıf bir Portland var. Russell, Reaves, Davis, Hachimura liderliğinde evlerinde oynamanın da avantajını iyi kullanarak sorun yaşamayacaklarını ve kazanırken düşük handikapı da aşacaklarını tahmin ediyorum. Portland’ın kısa rotasyonundaki eksiklerle beraber direncinin erken kaybolacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.43
Bets10 Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BTK Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Beşiktaş Emlakjet – Joventut Badalona İddaa Tahmini 06.12.23

BKT EuroCup A grubu 10. hafta mücadelesinde Beşiktaş Emlakjet Çarşamba günü saat 20:00’da Joventut Badalona …