Anasayfa / İddaa Tahminleri / Los Angeles Lakers – Portland Trail Blazers İddaa Tahmini 21.08.20 (Basket Guru)

Los Angeles Lakers – Portland Trail Blazers İddaa Tahmini 21.08.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı çeyrek final serisi 2. maçında 0-1 geride olan Los Angeles Lakers, dişli rakibi Portland Trail Blazers ile Cuma ssaat 04:00’da karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 Portland lehine 8.5 handikap belirlemişler.

Lakers cephesinde işler yolunda gitmiyor. İlk maçta da gördük ki Davis-Lebron ikilisi bu atmosferde pek de istekli ve süper yıldız modunu açmış bir şekilde oynamıyorlar ya da oynayamıyorlar. Ayrıca Kuzma, Green, Caldwell-Pope gibi isimler de beklentileri hiç ama hiç karşılayamadılar ne fanustaki normal sezon maçlarında ne de bu serideki ilk maçta. Özetle şampiyonluk parolası ile yola çıkan Lebron ve arkadaşlarının bu seride play-off’a veda etmesi artık sürpriz olmayacak gibi görünüyor. 

Portland’da moraller tavan yapmış durumda, takımdan özgüven fışkırıyor. Süper yıldız Lillard alev almış durumda ve Nurkic, McCollum, Melo üçlüsü de onu çok iyi destekliyorlar. İlk maçta hem Lakers’ın yan faktörlerini iyi savunmayla oyuna sokmadılar hem de Lillard liderliğinde verimli ve akıllı hücum ederek Lakers’ın onlara tecrübe ve fiziksel üstünlük avantajını hissetirmalerine engel oldular. Koç Stotts elindeki kadroyı çok verimli kullandı ve seride artık ciddi bir avantaja sahipler, özelilkle psikolojik olarak.

Elbette Lebron buraları oynamayı çok iyi bilen, çok tecrübeli bir süper yıldız ama Davis’in süper yıldız seviyesinde oynamaması ve arkadaşlarının kralı yanlız bırakması işleri zorlaştırıyor. Artık Kral da 35 yaşına geldi ve hem mental hem de fiziksel olarak yorgun, tek başına böyle komple ve formda bir rakibi devirmesi çok zor. Bu maçta Lakers’ın toparlanma adına bir reaksiyon göstermesini bekliyorum ki kazanmaları da beni şaşırtmaz. Ama formda Portland’ın da kolay pes etmeyeceğini düşünüyorum ve bu nedenle onlar lehine açılmış handikapı yanıma almayı tercih edeceğim yine.

İddaa Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Eurocup basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Buducnost – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 21.10.20

7DAYS EuroCup 4.hafta mücadelesinde Buducnost Çarşamba saat 20:00’da Ratiopharm Ulm ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin …