Anasayfa / Fildişi Sahilleri Milli Takımı / Lübnan – Fildişi Sahilleri İddaa Tahmini 15.08.23

Lübnan – Fildişi Sahilleri İddaa Tahmini 15.08.23

Hazırlık Maçları kapsamında Zouk Mikael’deki mücadelede ev sahibi Lübnan Salı günü saat 20:30’da Fildişi Sahilleri ile karşılaşacak. Hovarda toplam sayı limitini 156.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Lübnan şuana kadar iki hazırlık maçı yaptı ve ikisi de İran ile oynandı. Önce 73-66 sonra da 81-77’lik skorla kazanmayı bilmişlerdi. Son yıllarda çıkışa geçen ve artık kıtayı uluslararası turnuvalarda temsil etmeye başlayan bir ülke haline gelen Lübnan’ın kadrosuna baktığımızda yine Arakji, Saoud, El Daarwich’in ön planda olduğunu görüyoruz. Artı elemeler kullanmadıkları devşirme oyuncuları Spellman da kadroda. 

Fildişi ise şuana kadar 3 hazırlık maçı yaptı ve iki galibiyet alırken maçlardaki genel ortak nokta, düşük tempo ve savunma odaklı basketboldu. İki maçta bilzere 147 ve 145 sayı izletmişlerdi sadece. Son olarak konuk oldukları Ürdün’e karşı direnseler de 71-74’lük skorla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Moullara o maçta 16 sayı ile öne çıkan isimdi. Zouzoua, Camara, Diabate, Abouo ve Fofana da takımın diğer önemli isimleri. 

Dünya Kupası’nda alacakları bir galibiyetin bile sürpriz olacağını düşündüğüm iki ekibin karşılaşmasını izleyeceğiz. Kağıt üstünde de denk rakipleri olduklarını söyleyebiliriz. Hazırlık maçlarında sergiledikleri performanslara baktığımızda da düşük tempo ve kısır hücum performanslarının öne çıktığını görüyoruz. Bu maçta da kazanan takımın 80, kaybeden takımın da 75 bareminin altında kalmasını bekliyor olacağım. 

İddaa Oranı: –
Hovarda Oranı: ALT (156.5) – 1.74
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA Yaz Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Boston Celtics – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini 22.07.24

NBA Yaz Ligi mücadelesinde Boston Celtics Pazartesi günü saat 00:00’da Philadelphia 76ers ile karşılaşacak. Hem …