Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ludwigsburg – Bayreuth İddaa Tahmini 28.03.21

Ludwigsburg – Bayreuth İddaa Tahmini 28.03.21

Almanya easyCredit BBL 25. hafta mücadelesinde Ludwigsburg Pazar saat 19:00’da Bayreuth ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Ludwigsburg bu sezonun en istikrarlı ve en disiplinli basketbol oynayan ekiplerinden biri ki zaten bu sayede de 22-2’lik dereceleriyle lider konumdalar. Bu sezon Arena Ludwigsburg’daki 12 maçlarının tamamını da kazandılar, bu maçlarda rakiplere ortalama 14 sayı fark attıklarını da belirtelim.  Son 2 iç saha maçlarında dişli rakiplerinden Oldenburg’a 11 sayı fark atarken, zayıf rakiplerinden Chemnitz’e ise tam 36 sayı farkl attıklarını belirtelim. Geçen hafta ise konuk oldukları Wurzburg’u 10 sayı farkla geçtiler. Bartolo 16 ve Brown 14 sayıyla bu son galibiyetin yıldızlarıydılar.

Bayreuth ise sonradan toparlanan takımlardan biri. Sezona yaptıkları kötü başlangıcın ardından kendilerine geldiler ve 10-14’lük dereceleriyle 10. sırada yer alıyorlar, play-off potasından 3 adım gerideler. Deplasman karneleri ise orta şekerli, 13 maçtan 6 tanesini kazanabildiler şuana kadar. Son 2 deplasman maçlarında denk rakipleriyle oynamanın avantajıyla Bonn’u ve Wurzburg’u 15’er sayı farkla geçmişlerdi. Geçen hafta ise zayıf rakipleri Chemnitz’i kendi sahalarında 13 sayı farkla geçtiler. Olisevicius, Bartley, Pardon üçlüsünden gelen toplam 55 sayı galibiyetin temel faktörüydü.

Her ne kadar Bayreuth son maçlarda formda olsa da Ludwigsburg’un sezonun ilk bölümünde rakibini deplasmanda 19 sayı farkla yendiğini unutmayalım. Psikolojik üstünlük onlarda ki zaten sezon başından beri aynı dominant basketbolu istikrarlı bir şekilde sürdürüyorlar, üstelik şimdi hiç kaybetmedikleri evlerinde oynamanın da avantajına sahipler. Smith, Brown, Bartolo gibi kaliteli ve tecrübeli isimler liderliğinde kendi sahalarındaki seriyi 13 maça çıkararak namağlup ünvanlarını koruyacaklarını, bunu yaparken de handikapı aşarak çift haneli farklarla bir üstünlükm kuracaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Glasgow Rocks – Manchester Giants İddaa Tahmini 16.04.21

İngiltere Ligi mücadelesinde Glasgow Rocks Cuma saat 21:30’da Manchester Giants ile karşılaşacak. İddaa misafir takım …