Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ludwigsburg – Brose Bamberg İddaa Tahmini 23.10.22

Ludwigsburg – Brose Bamberg İddaa Tahmini 23.10.22

Almanya easyCredit BBL 4. hafta mücadelesinde Ludwigsburg Pazar günü saat 19:00’da Brose Bamberg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibinin kazanması durumunda toplam sayı limitini 170.5 olarak açıklamışlar.

Ludwigsburg geçen sezon olduğu bu sezon da yenilenmiş kadrosuyla ligin güçlü ilk 4 adaylarından biri ki BCL’de de yine F4 kovalayacaklarını söyleyebiliriz. BBL’deki 3 maçlarından ikisini kazanırken, BCL’de ise sezona ikide iki ile başladılar. İki kulvardaki son 3 maçlarından ikisinde de bizlzere 197 ve 178 sayı izletmişlerdi. Dunn, Hubb, Polas Bartolo, Whitehead, Justin Johnson takımın öne çıkan isimleri konumundalar. 

Bamberg ise koç Amiel yönetiminde yeni bir sayfa açmak ve geçtiğimiz sezonlardaki başarısızlıkları unutturmak için sezona başlamıştı ama bunu başaramadılar şuana kadar ve üçte 0 yaparak yine hayal kırıklığı yarattılar. Temel sıkıntılarının ise savunma olduğunu gördük. Europe Cup ve Almanya Kupası’nda çıktıkları son 3 resmi maçtan ikisinde bizlere 174 ve 184 sayı izletmişlerdi. Sengefelder, Wright-Foreman, Kariniauskas, Reaves, Bohacik ve Bell takımın öne çıkan isimleri konumudalar. 

Puan tablosunda da göreceğimiz iki takım arasında kağıt üstünde görünmeyen ama sahada oynanan basketbol açısından görünen net bir fark var. Ludwigsburg rakibine göre çok daha iyi bir basketbol sergiliyor şuana kadar. NBA tarzında, yüksek tempoda ve keyif veren bir basketbol oynuyorlar koç King yönetiminde. Bamberg de tempoyu sürekli forse eden bir takım olduğu için bu maçta savunmalardan çok hücum performanslarının belirleyici olacağını düşünüyorum. Ludwigsburg’un sahasında sürprize izin vermeyeceğini, bunu yaparken de bizlere yine yüksek skorlu bir mücadele izleteceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 & ÜST (170.5) – 1.91
intobet Oranı: MS 1 & ÜST (170.5) – 2.53
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Hamburg Towers – Hapoel Tel Aviv İddaa Tahmini 07.12.22

7DAYS EuroCup B grubu 7. hafta mücadelesinde Hamburg Towers Çarşamba günü saat 21:30’da Hapoel Tel …