Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ludwigsburg – Brose Bamberg İddaa Tahmini 27.05.21

Ludwigsburg – Brose Bamberg İddaa Tahmini 27.05.21

Almanya easyCredit BBL çeyrek final serisi 5. ve son maçında Ludwigsburg Perşembe saat 19:30’da Brose Bamberg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.30 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.35 olarak belirlemiş.

Ludwigsburg normal sezonu lider bitirerek önemli bir başarıya imza atmıştı kuşkusuz. Ancak çeyrek finalde karşılarında beklediklerinden çok daha dişli bir rakip buldular. Evet evlerindeki ilk 2 maçı yenerek istediklerini aldılar ama Bamberg’deki maçlarda çok zorlandılar ve serinin 2-2’ye gelmesine engel olamadılar. Onlar adına önemli olan nokta, serinin 4. maçında direnişi yeniden başlatıp sonuna kadar pes etmeyerek 87-84 ile kaybetmeleriydi. Brown’ın ürettiği ekstra 32 sayı, MVP Smith’in sadece 5 sayıda kaldı bir maçta ilaç gibi gelmişti adete. Şimdi serinin son maçında kendi evlerinde tamam mı devam mı diyecekler. 

Koç Roijakkers’in öğrencileri sezon boyunca hayal kırıklığı yaratmış, beklentilerin altında kalmışlardı ama play-off’da güçlü Ludwigsburg karşısında şimdiye kadar çok iyi direndiler ve evlerindeki 2 maçı kazanarak seriye 2-2 eşitliği getirip 5. maça uzatmayı başardılar. Normal sezonun sekizincisi olarak lider Ludwigsburg’a tam anlamıyla ecel terleri döktürdüler. Son maçta 87-84 kazanırken genç guard Hundt’tan gelen 23 sayı ve Kravish’in 20 sayı ile pota altındaki etkili oyunu belirleyici olmuştu. 

Her ne kadar Bamberg kendi sahasındaki maçlarda koç Patrick ve öğrencilerini çok zorlamış olsa da MVP Smith ve tecrübeli uzun McLean başta olmak üzere Ludwigsburg’un bu tamam mı devam mı maçında, kendi sahalarında, ayağa kalkacağını, daha önce burada 2 kere yendikleri bir rakip karşısında yine üstünlük kuracağını düşünüyorum. Evet Bamberg direnebilir belki ama 40 dakika sonunda Ludwigsburg’un yarı final biletini kapan ekip olmasını bekliyorum. Alternatif olarak ev sahibi lehine açılan baremden üst seçeneği de tercih edilebilir. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.30
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.35
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (Basket Guru) 18.06.21

NBA Doğu Konferansı yarı final serisi 6. maçında Milwaukee Bucks Cuma saat 03:30’da Brooklyn Nets …