Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ludwigsburg – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 15.01.23

Ludwigsburg – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 15.01.23

Almanya easyCredit BBL 15. hafta mücadelesinde Ludwigsburg Pazar günü saat 20:00’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 3.5 handikap belirlemişler.

Ludwigsburg ligin iddialı play-off ekiplerinden birisi. Ama son dönemde bir düşüş yaşıyorlar ki Hubb’ı sakatlığa kurban vermeleri, Whitehead’in de ayrılarak Beşiktaş’a transfer olmasıyla beraber guard rotasyonları zayıflamış oldu. Nitekim son 2 maçlarını deplasmanda kaybetmekten kurtulamamışlardı. Önce BBL’de Chemnitz’e 9 sayı farkla sonra da BCL’de Limoges’a tam 20 sayı farkla yenilmişlerdi. 

Bayern ise güçlü şampiyonluk adaylarından birisi bu sezon da. Üst üste 3 galibiyet elde ederek toplamda 11 galibiyet ulaşmışlardı ama geçen hafta konuk ettikleri ezeli rakipleri Alba’ya 79-80 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. BBL’deki son deplasman maçlarında ise ligin yeni takımlarından Rostock’u 65-78 ile zorlanmadan geçmişlerdi. Lucic, Sisko ve Obst takımın önemli eksikleri. Walden, Winston, Rubit ise koç Trinchieri’nin en güvendiği isimler konumundalar. 

İki takım arasında kalite ve bütçe anlaımında elbette net farklar var. Bayern sonuçta bir Euroleague takımı ve burada ligde de en güçlü şampiyonluk adaylarından biri. Ludwigsburg ise sezona flaş bir giriş yapmıştı ama son dönemde bir düşüş yaşadıkları da gerçek. Evlerinde oynayacak olsalar da güçlü rakipleri karşısında 40 dakika boyunca direnebileceklerini düşünmüyorum. Bayern’in Winston ve Rubit liderliğinde kazanarak zirve yarışındaki etkinliğini koruyacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-3.5) – 1.44
intobet Oranı: MS 2 (-3.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Arjantin Ulusal Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Instituto de Cordoba – Riachuelo İddaa Tahmini 31.01.23

Arjantin Ligi 8. hafta erteleme maçında Institudo de Cordoba Salı günü saat 03:00’da Riachuelo ile …