Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ludwigsburg – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 22.05.24

Ludwigsburg – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 22.05.24

Almanya easyCredit BBL çeyrek final serisi 3. maçında Ludwigsburg Çarşamba günü saat 19:30’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemiler. 

Ludwigsburg play-in’den çıkmayı başararak 8. sıradan play-off’a girmiş bir ekip. İlk maçta deplasmanda olmalarına rağmen güçlü rakiplerini uzatma sonunda devirmeyi başarmışlar, dikkatleri üstlerine çekmişlerdi. Ancak ikinci maçta Bayern’in sert savunması devreye girince üretimde kısır kaldılar ve 83-67 gibi farklı bir skorla kaybetmekten kurtulamadılar. Şimdi evlerinde üst üste 2 maça çıkacaklar ve hata yapmazlarsa adlarını yarı finale yazdırabilirler. 

Koç Laso’nun öğrencileri normal sezonu lider olarak bitirerek ilk hedefi gerçekleştirmişti. Ancak net favori oldukları bu serinin ilk maçında üstelik evlerinde kaybetmeleri elbette onlar için soğuk bir duş anlamına geliyordu… İkinci maçta ise hemen beklenen reaksiyonu gösterdiler ve ilk maçta yedikleri 102 sayının ardından savunada vidaları sıkarak sadece 67 sayıya izin vererek 16 sayı farkla kazandılar. O maçta Edwards 21 sayı, 6 ribaund, 7 asist, Bonga 18 sayı, 11 ribaund ve Ibaka 15 sayı, 7 ribaund ile öne çıkan isimlerdi.

İki takım arasındaki siklet farkını seri başında zaten biliyorduk. İlk maçta Bayern soğuk bir duş alsa da ikinci maçta bu siklet farkını ortaya koydu ve net bir galibiyet alarak gücünü hissettirdi. Ancak saha avantajı halen Ludwigsburg’da ve Bayern’in hamle yapabileceği en iyi maç bu maç. 16 faklı galibiyetin ardından rakibe bir yumruk daha indirerek bu kez düşük farkla da olsa kazanacaklarını ve saha avantajını tekrar ele geçireceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.42
intobet Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.57
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kolombiya Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Bogota – Caribbean Storm Islands İddaa Tahmini 21.06.24

Kolombiya Ligi mücadelesinde Piratas de Bogota Cuma günü saat 03:00’da Caribbean Storm Islands ile karşılaşacak. …