Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ludwigsburg – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 29.05.21

Ludwigsburg – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 29.05.21

Almanya easyCredit BBL yarı final serisi ilk maçında Ludwigsburg Cumartesi saat 21:30’da FC Bayern Munich ile karşılaşacka. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibi lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Normal sezonu lider olarak tamamlayan Ludwigsburg, çeyrek finalde Bamberg karşısında beklenenden fazla zorlanmış ama evindeki 3 maçı da kazanarak, sonuncusunu 95-73 gibi net bir skorla kazanarak, adını yarı finale yazdırmayı başarmıştı. Farklı kazandıkları o son maçta tecrübeli isimler Dardeen 14 ve McLean 13 sayı ile takımlarını taşımışlardı ve toplamda 5 isimden çift haneli skor katkısı alıp aynı zamanda süre alan 11 isimden 10 tanesinden de skor katkısı almayı bilmişlerdi. 

Bayern normal sezonu 4. sırada bitirerek biraz hayal kırıklığı yaratmış olsa da çeyrek final serisinde hata yapmadı ve Crailsheim’ı içerde 2 kere, 1 kere de deplasmanda yenerek 3-1 ile seriyi geçti. Deplasmandaki ilk maçta ise Bell-Haynes’i durduramamışlar ve 96-82 ile yenilmişlerdi. Son maçta ise yine deplasmanda 72-86 ile rahat kazanarak adlarını yarı finale yazdırdılar. O son maçta tecrübeli forvetler Zipser (18 sayı) ve Lucic (16 sayı) öne çıkarken, Baldwin de 14 sayı, 6 ribaund, 11 asist ile komple bir performans sergilemişti. 

İki takım arasında kağıt üstünde Bayern bir adım önde gibi görünse de koç Partick’in öğrencileri bu sezonu lider olarak tamamlayıp Smith’i de MVP olarak çıkararak ne kadar önemli bir takım olduklarını gösterdiler. Evet çeyrek finalde Bamberg karşısında biraz fazla zorlandılar ama bu maçların onlara önemli anlamda bir ders olduğunu, tecrübe kazandırdığını da düşünüyorum. Ayrıca evlerinde hata yapmamamış olmaları da hanelerindeki artık. Sezon içerisinde 9 Mayıs’taki maçta burada 14 sayı farkla yendikleri Bayern’i yine yenmeleri sürpriz olmaz ki ben riski azaltıp lehlerine açılan handikapı da yanıma alacağım. 

İddaa Oranı: MS 1 (+7.5) – 1.35
Bets10 Oranı: MS 1 (+7.5) – 1.48
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Polonya – Brezilya İddaa Tahmini 23.06.21

2020 Tokyo Olimpiyatları’na katılabilmek için eleme maçlarına çıkacak iki takımın hazırlıklar kapsamında oynayacağı maçta Polonya …