Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ludwigsburg – Frankfurt İddaa Tahmini 09.06.20

Ludwigsburg – Frankfurt İddaa Tahmini 09.06.20

Almanya easyCredit BBL final turnuvası mücadelesi devam ediyor. B grubunda ilk maçını kazanan favori Ludwigsburg, Salı saat 17:30’da ilk maçını kaybeden Frankfurt ile karşılaşacak. İddaa Ludwigsburg’un kazanması durumunda toplam sayı limitini 155.5 olarak açıklamışken Bets10 ise aynı bahis için limiti 154.5 olarak belirlemiş.

Normal sezonun en iyi takımlarından biri olan Ludwigsburg, final turnuvasına da iyi başladı ve dişli rakiplerinden Vechta karşısında özellikle etkili savunması, kontrollü oyunu ile 76-81 kazanmayı bilmişti. Carrington’ın yokluğunda Wimbush ön plana çıkarak çok etkili olmuştu ve Knight da bildiğimiz oyunuyla takıma iyi liderlik etti. Tempoyu istediği gibi kontrol etmeleri ve rakibin uzunlarını devreye sokmamaları ise galibiyeti getiren önemli faktörlerdendi.

Frankfurt, turnuvanın zayıf takımlarından biri. Buna rağmen ilk maçta belli dönemlerde güçlü Alba karşısında iyi direnç gösterdiler. Skor potansiyelleri hayli düşük olduğu için Alba’yı da kendi tempolarında tutup savunma ile yıpratmaya çalıştılar ki nispeten de başarılı oldular. Direnmelerine rağmen 72-81’lik skorla kaybetmekten kurtulamadılar. Genç transfer Masiulis ile tecrübeli forvet Polas Bartolo direnseler de skor güçleri yetersiz kaldı.

İki takım arasında net bir kalite farkı olduğunu söyleyebiliriz. Ludwigsburg ilk maçta Vechta karşısında kontrollü ve nispeten düşük tempoda da oynayarak kazanacağını gösterdi bir kez daha. Frankfurt gibi zaten skor potansiyeli düşük bir takımı 75 sayının altında tutmakta sorun yaşamayacaklarını, düşük tempoda geçmesini beklediğim maçta Ludwigsburg’un galibiyete ulaşacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 & ALT (155.5) – 1.95
Bets10 Oranı: MS 1 & ALT (154.5) – 2.38
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Nanterre – Bourg İddaa Tahmini 23.09.20

Fransa JeepElite Pro A açılış haftasında Nanterre Çarşamba saat 21:00’da Bourg ile karşılaşacak. İddaa ev …