Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ludwigsburg – MLP Academics Heidelberg İddaa Tahmini 11.05.22

Ludwigsburg – MLP Academics Heidelberg İddaa Tahmini 11.05.22

Almanya easyCredit BBL 24. hafta erteleme maçında Ludwigsburg Çarşamba saat 20:00’da MLP Academics Heidelberg ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 165.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 163.5 olarak belirlemiş.

Ludwigsburg topladığı 22 galibiyetle kendisine 4. sırada yer buldu ve bu maçtan ne sonuç çıkarsa çıksın 4. sıradaki yeri değişmeyecek, play-off’daki rakibi de Ulm olacak. Dolayısıyla bu maçı sadece bir hazırlık maçı olarak görmeleri normal. Bilbao’da düzenlen BCL Final Four organizasyonunu 3. olarak tamamlamışlardı ve 2 maçta da bizlere savunma odaklı, düşük skorlu mücadeleler izletmişlerdi, sırasıyla 118 ve 156 sayı çıkmıştı o maçlarda. Zaten BBL sahnesinde özellikle evlerinde oynadıkları maçlara baktığımızda da savunma odaklı bir oyun ortaya koymuşlardı ve sezon boyunca iç sahada potalarında gördükleri sayı ortalaması 76 sayıydı.

Heidelberg ise 33 maçtan 11 galibiyet çıkarabildi ve ana hedeflerini gerçekleştirip düşme potasından uzak kaldıklar, play-off şansları da zaten haftalar önce bitmişti. Dolayısıyla onlar da bu maça sadece formalite için çıkacaklar, sonrasında da tatilleri başlayacak. Son 6 maçlarını üst üste kaybederken genelde savunmada sorunlar yaşadıklarını görmüştük ama daha da önemlisi üretim konusunda da sorunları var. Nitekim bu kötü serideki 4 maçlarında da 70-75 arasında bir skor üretiminde bulunabilmişlerdi. Son olarak güçlü Alba’ya deplasmanda 110-70 ile kaybetmişlerdi. 

İki takım arasında elbette net bir kalite ve seviye farkı var. Ludwigsburg ligin dördüncüsü ve play-off’a saha avantajı ile başlayacak, ayrıca BCL’de Final Four oyanyıp 3. oldu. Evlerindeki maçlarda sezon boyunca savunma odaklı bir oyun sergilediklerini gördük. Bu maçta da her ne kadar iddiaları kalmamış olsa da play-off’a momentumlarını koruyarak girmek isteyeceklerini, savunma disiplininden ödün vermeyerek kontrollü bir oyun ortaya koyacaklarını düşünüyorum. Son maçlarda sürekli 75 sayının altında kalan Heidelberg karşısında kazanırken bizlere düşük skorlu bir mücadele izletmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: ALT (165.5) – 1.47
Rexbet Oranı: ALT (163.5) – 1.69
Güven Endeksi: 3Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol Süper Lig iddaa tahmin ve analizleri

Gaziantep – Darüşşafaka İddaa Tahmini 18.05.22

ING Basketbol Süper Ligi play-off serisi 3. ve son maçında Gaziantep Çarşamba saat 18:00’da Darüşşafaka …