Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ludwigsburg – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 23.06.20

Ludwigsburg – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 23.06.20

Almanya easyCredit BBL final turnuvası yarı final ikinci maçında Ludwigsburg Salı saat 21:30’da Ratiopharm Ulm ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 162.5 olarak açıklamışken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Ludwigsburg çeyrek final son maçında Bayern karşısında 73-74 kaybetse de adını yarı finale yazdırmayı başarmıştı ilk maçtaki avantajlı skor eşliğinde. Yarı finaldeki ilk maçta da bu maçta olduğu gibi hücumda sorun yaşadılar ve 71-71 beraberlikle tamamlandı maç. Çünkü statü gereği iki maçın toplamında en çok sayı atan takım adını finale yazdıracak, yani ilk maç sanki ilk devreymiş gibi beraber bitebildi. Knight ve Weiler-Babb harika bir performansla, toplamda 45 sayı üretip takımlarını taşıdılar ama diğer takım arkadaşlarından neredeyse hiç katkı alamadılar. Özellikle Smith ve Wimbush hayal kırıklığı yarattı bu maçta. 

Turnuvanın bir diğer formda takımı Ulm da ilk maçta özellikle hücum performansı açısından sınıfta kaldı. Bu maça kadar 89 sayının altında skor üretmeyen koç Lakovic’in öğrencleri asıl silahları Goodwin, Obst, Klepeisz ve Osetkowski’nin vasat kaldığı maçta Heckmann ve Willis ile ayakta kalmayı, skora tutunmayı başardılar. Turnuvada ilk deda bu kadar düşük tempoda ve bu kadar verimsiz hücum ettikleri bir maç izlettiler bizlere.

İki ekip de normalde tempoyu sürekli forse eden ve hücumda verimli, formda oyunculardan kurulu. Final yolundaki bu kritik maçta Ludwigsburg’un Smith ve Wimbush’u, Ulm’un da Goodwin ve Osetkowski ikilisini tekrar devreye sokarak bol skor üretmelerini bekliyorum. İlk maç uzatmaya gittiği için bu maçta normal süre berabere biterse uzatma dakikaları izleyeceğiz. İki takımın da normal ritmlerinde bir maç çıkarmasını ve karşılıklı olarak 80 sayıları geçmelerini bekliyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (162.5) – 1.49 
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Ness Ziona – Hapoel Eilat İddaa Tahmini 22.09.20

İsrail Kupası son 16 eleme maçında Ness Ziona Salı saat 19:30’da Hapoel Eilat ile karşılaşacak. …