Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ludwigsburg – Telekom Bonn İddaa Tahmini 02.05.21

Ludwigsburg – Telekom Bonn İddaa Tahmini 02.05.21

Almanya easyCredit BBL 32. hafta mücadelesinde Ludwigsburg Pazar saat 21:30’da Telekom Bonn ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 88.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 90.5 olarak belirlemiş.

Koç Patrick’in öğrencileri bu sezonun en dominant en istikrarlı takımını oluşturdular ve şuanda 28-3 ile liderlik koltuğunda oturuyorlar ve kalan 3 maçlarını kaybetseler de liderliği garantilemiş durumdalar, play-off’lar boyunca ev sahibi avantajına sahip olacaklar. Bu sezon evlerinde oynadıkları 15 maçta da bileklerini bükebilen çıkmadı. Son 5 iç saha maçlarında da kazanırken etkili hücum performansları ön plandaydı. Bu maçlarda sırasıyla 98, 96, 97, 93 ve 106 sayı göndermişlerdi rakip potalara. 30 Nisan’daki son maçta Bamberg karşısında yenilirken bile 93 sayı ürettiklerini hatırlatalım. 

Bonn ise ligin orta altı takımlarından biri. 31 maçtan 12 galibiyet çıkarabildiler ve ne düşme potası ile ne de play-off yarışı ile bir ilgileri yok, kalan maçları sadece formalite için  oynayıp sezonun bitmesini bekleyecekler. Son deplasman maçlarına baktığımızda da genelde yüksek tempoda oynadıklarına ve potalarını savunmad yumuşak kaldıklarına şahit olduk. Sn 3 deplasman maçlarında potalarında sırasıyla 93, 91 ve 106 sayı görmüşlerdi. 

İki takım arasında nasıl bir güç farkı olduğunu anlatmaya gerek yok, puan tablosuna bakmanız yeterli. Ludwigsburg o kağıt üstündeki dominantlığı özellikle kendi sahasındaki etkili hücum performansı ile rakiplerine yansıtan bir ekip. Bu maçta da iddiası kalmamış ve savunma konsantrasyonu konusunda deplasmanlarda daha çok sorun yaşayan Bonn karşısında sürprize izin vermeyeceklerini, kazanırken 90 baremini zorlanmadan aşacaklarını tahmin ediyorum. Alternatif isteyenler ev sahibinin handikaplı galibiyetlerine de yönelebilirler.

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (88.5) – 1.45
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (90.5) – 1.80
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Empera Halı Gaziantep – Anadolu Efes İddaa Tahmini 16.05.21

ING Basketbol Süper Ligi çeyrek final serisi 2. maçında Empera Halı Gaziantep Pazar saat 18:00’da …