Anasayfa / İddaa Tahminleri / Luiss Roma – Latina İddaa Tahmini 08.06.24

Luiss Roma – Latina İddaa Tahmini 08.06.24

İtalya Serie A2 düşme grubu son hafta mücadelesinde Luiss Roma Cumartesi günü saat 18:00’da Latina ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 155.5 olarak açıklamışken intobet ise limiti 156.5 olarak belirlemiş.

Roma bu grubun en zayıf halkası diyebiliriz, son 5 maçlarının tamamını kaybettiler ve zaten toplamda da 11 galibiyette kaldılar. Dolayısıyla bu son maça sadece formalite için çıkacaklar, ligde kalma şansları yok. Onları gelecek sezon Serie B’de izleyeceğiz. Son 3 maçlarına baktığımızda kayıplar dışında ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu görebiliriz, o maçlardan ikisinde bize 169 sayı ve 174 sayı izletmişlerdi.

Latina’nın da durumu rakibinden pek farklı değil, onlar da son 2 maçlarını üst üste kaybettiler ve 11 galibiyette kaldılar. Artık ligde kalma gibi bir ihtimalleri yok, son haftalarda olduğu gibi bu maça da formalite için çıkacaklar. Üst üste kaybettikleri son 2 maça baktığımızda ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu da görebiliriz aslında, sırasıyla 164 sayı ve 158 sayı üretilmişti o maçlarda.

İki takımın da ligde kalma umutları sönmüş durumda haftalardır. Bu son maça da yine formalite için çıkacaklar. Bu bağlamda son haftalarda kafaları rahatladığı ve iddiaları kalmadığı için bize yüksek tempoda, hücum odaklı maçlar izlettiler. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. İki takımın da üretimde sorun yaşamayacaklarını, savunmada düşük konsantrasyonla oynayacaklarını düşündüğüm için tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (155.5) – 1.53
intobet Oranı: ÜST (156.5) – 1.71
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

BAY Hawks – Wellington İddaa Tahmini 20.06.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Bay Hawks Perşembe günü saat 10:30’da Wellington ile karşılaşacak. Hem İddaa …