Anasayfa / 2021 FIBA EuroBasket / Lüksemburg – Büyük Britanya İddaa Tahmini 21.08.19

Lüksemburg – Büyük Britanya İddaa Tahmini 21.08.19

2021 FIBA EuroBasket ön elemeleri 3.tur kapsamında Lüksemburg Çarşamba saat 20:00’da Büyük Britanya ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açıklamazken Bets10 ise ev sahibi lehine 16.5 handikap belirlemiş.

Lüksemburg Avrupa basketbolunun zayıf ekiplerinden biri haliyle. Bu grupta zaten şansları yoktu ama ilk maçta kendi sahalarında Kosova’yı yenerek önemli bir sürprize de imza attılar. Sonrasında ise özlerine döndüler ve deplasmanda Britanya’dan 17 ve Kosova’dan ise tam 21 sayı fark yediler. Vujakovic ve Laurent takımın ayakta kalmaya çalışan isimleri oldular şuana kadar. Artık herhangi bir iddiaları yok, sadece formalite için çıkacaklar bu maça.

Britanya ise beklendiği gibi kendileri adına kolay olan bu grupta hata yapmadan şuana kadarki tüm maçlarını kazanarak elemelerdeki G grubunda Almanya, Fransa ve Karadağ ile birlikte yer alma hakkını garantiledi bile, bu maça sadece formalite icabı çıkacaklar. Son maçta evlerinde konuk ettikleri Kosova’yı 22 sayı farkla geçmişlerdi. Nelson, Hesson ve Bursaspor’da izleyeceğimiz Olaseni takımın en önemli isimleri.

Lüksemburg Avrupa’nın en küçük ülkesi ve dolayısıyla basketbol konusunda da zayıf halkalardan biri. En iyi halleriyle bile Britanya’ya rakip olabilecek seviyede değiller. Gruptan çıkmayı garantileyen Britanya’nın bu moralle geniş bir rotasyon kullanacağını ve kendisini göstermek isteyen oyuncuların da zayıf rakip karşısında hırslı oynayıp farkı arttıracağını, handikapı aşacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-16.5) / 1.83
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Gottingen – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 06.06.20

Almanya easyCredit BBL, pandemiden sonra en erken dönen Avrupa ligi olarak final turnuvası ile 2019-20 …