Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Malaga’da Pota Altına Bir Aday Daha

Malaga’da Pota Altına Bir Aday Daha

Koç Casimiro yönetiminde önümüzdeki sezon hem Eurocup hem de Liga Endesa‘da iyi bir kadro kurmak isteyen Unicaja Malaga, uzun transferi için bir çok aday ile görüşmüş ama son durumda listeyi 2 isme indirmişlerdi. Bu isimlerden ilki daha önce sizlerle paylaştığım üzere Mathias Lessort. Diğeri ise Lokomotiv Kuban ile iyi bir sezon geçiren ve yolu ülkemizden, TED Kolejliler’den de geçmiş olan Frank Elegar.

Lessort aslında listenin başındaki isim ancak €250.000 çıkış bedeli olması nedeniyle Unicaja Malaga’yı zorlayacak gibi duruyor. Bu nedenle alternatif Frank Elegar’a yöneldiler ki Kuban da McLean hamlesinden sonra ondan vazgeçmişti.

Frank Elegar (2.08-1986)

Eurocup: 21 maç 20.4 dakika 9.9 sayı 6.2 ribaund 1.0 topçalma 14.1 verimlilik

Elegar, atletik özellikleri ve güçlü fiziği ile ribaundlarda etkili bir uzun. Ayrıca hem hücumda alçak post etkinliği hem de kendi pota altında boyalı alanı iyi savunan bir isim. Hücumda ikili oyunlar sonrası potaya çabuk devrilen ve atletizmi sayesinde yüzdeli bitiren Elegar, savunmada da çabuk ayaklarının avantajı ile adam değişmelerde fazla sorun yaşamayan bir uzun. Malaga’nın aradığı atletik uzun sınıfına tamamiyle uygun bir isim.Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Murcia – Obras İddaa Tahmini 15.09.19

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Murcia Pazar saat 13:00’da Obras ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir