Güncel
Anasayfa / Avusturalya Milli Takımı / Mali – Avustralya İddaa Tahmini 02.07.19

Mali – Avustralya İddaa Tahmini 02.07.19

FIBA U19 Dünya Şampiyonası mücadelesinde Mali Salı saat 18:15’de Avusturalya ile mücadele edecek. Hem İddaa hem de Bets10 Mali lehine 8.5 handikap belirlemişler.

Mali turnuvanın tatlı sürprizlerinden biri. İki maçlarını da kazandılar grupta. Önce Letonya’yı 14 sonra da Kanada’yı son topta 1 sayı farkla yenmeyi başardılar. Coulibaly, Drame ve Kanoute takımın ön plana çıkan isimleri oldular. Atletik oyunculardan kurulu kadrosuyla tehlikeli bir takım olduğunu gösterdi Mali.

Avusturalya ise kötü kötü başladı turnuvaya, hatta bana göre beklentilerin de altında kaldılar. İlk maçta Kanada’ya karşı iyi direnseler de 5 sayı farkla yenilmişledi, ancak ikinci maçta ise toparlandılar ve Letonya’yı tam 29 sayı farkla yenerek moral depoladılar. Stattmann, Froling, Bowen takımın ön plana çıkan isimleri oldular.

Mali turnuvanın etkili takımlarından biri ve kolay lokma olmadıklarını da gösterdiler ilk 2 maç sonrası. Artık grupta liderlik şansları var bu maçı kazanırlarsa bu nedenle de diğer iki maçta olduğu gibi yine direnç göstereceklerini ve inişli çıkışlı bir performans sergileyen Avusturalya karşısında handikapta kalabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (+8.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (+8.5) / 1.79
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Sırbistan – İtalya İddaa Tahmini 15.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 3.gününde Sırbistan Pazartesi saat 18:15’de İtalya ile karşılaşacak. İddaa henüz oranları …