Anasayfa / FIBA U19 Dünya Şampiyonası / Mali – Fransa İddaa Tahmini 06.07.19

Mali – Fransa İddaa Tahmini 06.07.19

FIBA U19 Dünya Kupası yarı final mücadelesinde Mali Cumartesi saat 18:00’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa henüz oranları netleştirmemişken Bets10 ise handikapı Mali lehine ….. olarak açıklamış.

Mali hiç tartışmasız turnuvanın en flaş takımı. Turnuva başında yarı finale çıkacaklarını söyleseler güler geçerdim ama onları bunu başardılar. Grupta sadece Avusturalya’ya yenilirken son 16’da Yeni Zelanda’yı ve çeyrek finalde ise Porto Riko’yu yenmeyi bilmişlerdi. Ballo ve Kanoute ne kadar formda ve hazır olduklarını het maçta bizlere gösterdiler.

Fransa turnuva başında olduğu gibi halen şampiyonluğun en büyük favorilerinden biri. Ayayi liderliğinde şimdiye kadar oynadıkları 5 maçta sadece Sırbistan’a kaybettiler. Son olarak çeyrek finalde kaliteli ekiplerden Kanada’yı zor da olsa 5 sayı ile geçmeyi başarmışlardı. Ayayi dışında Babacar Niasse de iyi bir turnuva geçiriyor.

Bir tarafta turnuvanın flaş takımı Mali, diğer tarafta turnuvanın favorilerinden Fransa var. Fransa’da Ayayi faktörünün bu maçta da fark yaratacağını ve hem son 16’da hem de çeyrek finalde bir Avrupa temsilcisi ile karşılaşmamış Mali’nin ayakta kalmakta zorlanacağını düşünüyorum. Fransa’nın handikapı aşıp kazanarak finale yürümesini bekliyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-7.5) / 1.82
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Shenzhen – Beijing Ducks İddaa Tahmini 16.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Shenzhen Perşembe saat 14:35’de Beijing Ducks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de …