Anasayfa / Beşiktaş Emlakjet / Manisa BBSK – Beşiktaş Emlakjet İddaa Tahmini 18.05.24

Manisa BBSK – Beşiktaş Emlakjet İddaa Tahmini 18.05.24

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi çeyrek final serisi ikinci maçında Manisa BBSK Cumartesi günü saat 20:30’da Beşiktaş Emlakjet ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 154.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış henüz. 

Manisa tarihinde ilk kez play-off oynuyor ve bu nedenle de buraya kadar gelmeleri zaten büyük bir başarı. Ancak ilk maçta da gördük ki ellerindeki kadro ve oynadıkları basketbol seviyesi buradan sonraki aşamaya geçebilecek seviyede değil ki sahaya koydukları iştah, agresiflik, savunma direnci de beklentilerin altındaydı. Zaten bu nedenle de direnemediler Akatlar’da ve 92-74 gibi farklı bir skorla kaybettiler…

Beşiktaş sezonun son kısmında olduğu gibi ilk maçın da genelinde hücum odaklı, tempolu bir basketbol ortaya koydu. Ama buna rağmen özellikle ikinci yarıda savunmayı da sertleştirdiler ve Manisa koçu Demir’in de belirttiği üzere rakip onların bu sertliğine cevap veremeyince de 90 sayıları geçtikleri maçta fark kaçınılmaz oldu. İlk maçta Needham 23 sayı, 3 ribaund, 3 asist, Mathews 21 sayı, 3 asist, Allman 14 sayı, 6 ribaund, 7 asist ve Delgado 12 sayhı, 10 ribaund, 5 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

Manisa ilk maçta gördü ki Beşiktaş’ı durdurabilecek bir savunma agresifliğine ve konsantrasyonuna sahip değil. Bu nedenle de evlerindeki bu tamam mı devam mı maçında Russell ile Cruz’u dizginlemek yerine onların takımı tam sahada koşturmalarına, kendi skorlarını da bulmalarına izin vereceklerini düşünüyorum. Beşiktaş da yine Mathews, Needham, Allman üçlüsü liderliğinde üretimde sorun yaşamayacaktır. İki takımın da zorlanmadan 75 baremini geçmesini bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (154.5) – 1.60
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Vancouver Bandits İddaa Tahmini 20.06.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Perşembe günü saat 03:00’da Vancouver Bandits ile …