Anasayfa / Cazoo Baskonia / Manresa – Cazoo Baskonia İddaa Tahmini 20.11.22

Manresa – Cazoo Baskonia İddaa Tahmini 20.11.22

İspanya Liga Endesa 8. hafta mücadelesinde Manresa Pazar günü saat 19:00’da Cazoo Baskonia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 171. 5 olarak açıklamışlar.

Koç Martinez yönetiminde Manresa ligin en büyük hayal kırıklıklarından biri şuana kadar, 7 maçlarından sadece 1 tanesini kazanabildiler. Maç başına 95 sayı görüyorlar potalarında ve ligin en kötü savunma yapan takımı konumundalar. Son 2 maçlarında da bu paralelde bizlere 176 ve 198 sayı izletmişlerdi. Bu kötü gidişata dur diyebilmek adına da milli aradan faydalanarak değişime gittiler kadroda. Lee ile yollar ayrıldı ve Caroline kadroya eklendi, ayrıca Ferrari’yi de eklediler. İki ismin de bu maçta forma giymeleri bekleniyor.

Baskonia ise ligin iddialı takımlarından biri. Son 4 maçlarını üst üste kazanarak 5 galibiyete ulaştılar 7 maçın ardından. Zirvedeki rakiplerini 1 adım geriden takiplerini sürdürüyorlar. Maç başına buldukları 90 sayı ile ligin en iyim hücum eden takımı olduklarının da altını çizelim. Euroleague dahil son 3 resmi maçlarından ikisinde de bu paralelde yüksek skorlar izletmişlerdi bizlere, 210 ve 181 sayı üretilmişti o maçlarda. Milli aradan önceki son Endesa maçında konukları Betis’i uzatma sonunda 107-103 ile geçtiler. Enoch ve Hommes’dan bu maçta da faydalanamayacaklar. 

Bir tarafta ligin en çok sayı yiyen takımı Manresa, diğer tarafta ligin en iyi hücum eden takımı Baskonia olacak. İki takım da yüksek tempolarda oynamayı seviyorlar ve bu istatistiklerle beraber bizlere yüksek skorlu, keyifli bir maç izleteceklerini düşünüyorum. Manresa maç başına 95 sayı sayı yiyor ve Howard, Thompson, Henry liderliğindeki Baskonia’yı 90 sayının altında tutabileceklerini düşünmüyorum ama direnebilmek adına da 80 baremini geçeceklerini tahmin ediyorum. Bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (171.5) – 1.52
intobet Oranı: ÜST (171.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Crailsheim Merlins – Ludwigsburg İddaa Tahmini 03.12.22

Almanya Kupası çeyrek final maçında Crailsheim Merlins Cumartesi günü saat 22:30’da Ludwigsburg ile karşılaşacak. Hem …