Anasayfa / Herbalife Gran Canaria / Manresa – Gran Canaria İddaa Tahmini 06.10.19

Manresa – Gran Canaria İddaa Tahmini 06.10.19

İspanya Liga Endesa 3.hafta mücadelesinde Manresa Pazar saat 13:30’da Gran Canaria ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 162.5 olarak açıklamışlar.

Koç Martinez yönetimindeki Manresa sezona evindeki 79-69’luk sürpriz Malaga galibiyeti ile başlamış ancak sonrasında Burgos deplasmanında hiç varlık gösteremeyerek 65-79 kaybetmişlerdi. Toolson ve Sima’nın sakatlıkları devam ederken, Jou’nun da bu maçta oynaması zor görünüyor. Özellikle Toolson’un yokluğu skor potansiyellierini direkt etkiliyor, 70 sayıyı dahi geçmekte zorlanıyorlar.

Gran Canaria da göreve koç Katsikaris’in gelmesiyle savunmaya daha çok önem veren bir takım görüntüsü çizdi. İlk maçta evlerinde formda Zaragoza’ya karşı direnseler de 73-79 yenildiler. İkinci maçta ise deplasmanda Estudiantes karşısında beklentilerin altında kalmış, 78-82 kaybetmişlerdi. Kadrolarında bir süper yıldız yok ama Costello, Harper, Shurna, Beiran, Bourousis gibi önemli silahlar var. Buna rağmen skor üretimi konusunda sıkıntılılar.

Koç Martinez’in takımın başında olması Manresa’yı daha düşük tempoda, kontrollü oynayan ve rakipleri yarı sahadaki baskılı savunma ile yıldırmaya çalışmalaır anlamına geliyor ki bu sistem tecrübeli koçun bir alışkanlığı adeta. Gran Canaria’nın havaya girmemesi için tam da bu senaryoyu izleyeceklerdir ki misafir takım da aslında çok üreten bir ekip değil. Zaman zaman sertlik seviyesinin üst noktalara çıkmasını beklediğim maçta tercihim alt seçeneği olacak.

İddaa Oranı:  ALT (162.5) – 1.55
Avrupa Bahis Oranı: ALT (162.5) – 1.68
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …