Anasayfa / Hazırlık Maçları / Manresa – Joventut Badalona İddaa Tahmini 28.08.21

Manresa – Joventut Badalona İddaa Tahmini 28.08.21

Hazırlık Maçları kapsamında Manresa Cumartesi saat 21:00’da Joventut Badalona ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 159.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış. 

Manresa koç Martinez yönetiminde hazırlandığı yeni sezon öncesi ilk hazırlık maçında denk rakiplerinden Zaragoza karşısında iyi direnmişler, savunmada da başarılı işlere imza atmışlardı ama 72-71 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. Valtonen 15 sayı ile o maçta öne çıkan isim olurken, Jou 11 sayı, Berzins 10 sayı ve Thomasson ise 9 sayı ile takımlarını ayakta tutmuşlardı ama son nefeste gelen mağlubiyeti engelleyememişlerdi. 

Koç Duran yönetiminde çıktığı ilk hazırlık maçında Badalona ise Tomic, Brodziansky, Paul gibi isimlerden yoksun olmasına rağmen Andorra’yı 71-84 ile farklı yenmeyi başarmıştı. Etkili savunmaları ile dikkat çektikleri o maçta Bassas 17 sayı, 3 asist ile en skorer isim olurken, Busquests 14 sayı, 2 ribaund, Vives 11 sayı, 2 ribaund, 5 asist ve Feliz 10 sayı, 5 ribaund, 2 asist ile galibiyetin diğer mimarları olmuşlardı. 

İki takım da ilk maçlarında farklı basketbollar oynamışlar, Manresa kaybederken Badalona ise kazanan taraf olmuştu. Aslında ortak bir yönleri vardı, o da savunmadaki dirençleri ve sert oyunlarıydı. Manresa sadece 72 sayı yerken Badalona da Andorra’yı sadece 71 sayıda tutmayı başarmıştı. Dolayısıyla rakamların da söylediği gibi bu maçta savunma performanslarının ön planda olacağını, iki takımın da sert oynayıp bizlere düşük skorlu bir maç izletmesini bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ALT (159.5) – 1.89
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Grises de Humacao – Cangrejeros İddaa Tahmini 17.09.21

Porto Riko Ligi mücadelesinde Grises de Humacao Cuma saat 03:00’da Cangrejeros ile karşılaşacak. Mobilbahis toplam …