Anasayfa / İddaa Tahminleri / Manresa – Real Madrid İddaa Tahmini 02.06.19

Manresa – Real Madrid İddaa Tahmini 02.06.19

İspanya Liga Endesa çeyrek final serisi 2.maçında Manresa Pazar saat 22:30’da Real Madrid ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 11.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 10.5 olarak açıklamış.

Manresa bu sezon play-off biletini kaparak büyük iş başarmıştı ama bunu yaparken diğer takımların da onlara “yardım” ettiğini belirttelim, biraz şans da yanlarındaydı. Ama ilk turda çok zor bir rakiple eşleştiler ve ilk maçta da gördük ki Murphy, Fisher ve Toolson’un yokluğunda direnmeleri mucize olacak. Madrid’in evindeki ilk maçı 23 sayı farkla kaybettiler.

Real Madrid Euroleague Final Four’unda istediğini alamamıştı ama sonrasında lige çabuk adapte oldular ve ellerindeki kaliteli kadronun hakkını net olarak verdiler. İlk maçta da önemli eksikleir bulunan vasat rakiplerine buranın play-off sahnesi olduğunu hatırlattılar ve hiç acımadan 23 sayı farkla kazandılar. Randolph etkili oyunuyla galibiyetin daha rahat gelmesini sağlayan isimdi.

Manresa her ne kadar bu maçta evinde oynayacak olsa da Real Madrid için deplasmanın pek bir faktör olacağını düşünmüyorum. Çok tecrübeli, kaliteli ve geniş bir kadroları var. Play-off’a da yüksek ritm ile başladılar ve bunu düşürmek istemeyeceklerdir. Koç Laso ve öğrencilerinin ilk maçtakine benzer bir tarifeyi bu maçta da uygulayacaklarını ve handikapı rahat geçerek kazanacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-11.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (-10.5) / 1.72
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …