Anasayfa / İddaa Tahminleri / Manresa – Valencia İddaa Tahmini 07.05.23

Manresa – Valencia İddaa Tahmini 07.05.23

İspanya Liga Endesa 31. hafta mücadelesinde Manresa Pazar günü saat 21:00’da Valencia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 171.5 olarak açıklamışlar.

Manresa son 3 maçını üst üste kaybetti ve 9 galibiyette kaldı, halen kalan 3 maçta düşme tehlikesini buram buram hissediyorlar! Bununla beraber evlerindeki son 4 maçın tamamını kazandıklarını gördük ve bu maçlardan 3 tanesinde ise bizlere hücum odaklı, tempolu bir basketbol izletmişlerdi. O maçlarda sırasıyla 175, 163 ve 176 sayı üretilmişti. Son olarak konuk ettikleri Murcia’yı 93-83 ile geçmişlerdi. Koç Martinez tüm oyuncularını kullanabilecek bu maçta.

Yarasalar ise Euroleague’den elendi, artık gelecek sezon onları EuroCup’da izleyeceğiz. Ligde ise play-off biletini garantilemek adına uğraşıyorlar. Son 4 maçlarından 3 tanesini kazanarak momentum yakaladılar ve 16 galibiyetle 8. sırada yer alıyorlar. Üst sıralara çıkmaları zor ama yerlerini korumak, alttan gelen Murcia’ya yakalanmamak adına kazanmaya devanm etmek durumundalar. 4 maçlık bu sekansta alınan başarılı sonuçların yanı sıra yüksek tempo ve hücum odaklı basketbol ön plandaydı, bizlere 168, 172,183, 165 sayı izeltmişlerdi. Arostegui, Prepelic, Van Rosom, Pradilla ve Harper’dan faydalanamayacaklar. 

İki takımın da sezon hedefleri devam ediyor, bu nedenle de maça yüksek motivasyonla çıkacakarını düşünüyorum. Manresa düşme hattından kurtulmaya çalışırken Valencia ise play-off biletini garantilemek istiyorlar. İki takım da tempoyu seven, açık alanda etkili oyunculardan kurulu kadrolara sahip. Bu maçta da birbirlerine tam sahada oynama konusunda çanak tutacaklarını, geçiş hücumları artı hızlı hücumlarla birbirlerinin savunma zaaflarını cezalandıracaklarını düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği pşacak. 

İddaa Oranı: ÜST (171.5) – 1.56
intobet Oranı: ÜST (171.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Joventut Badalona – Cazoo Baskonia İddaa Tahmini 30.05.23

İspanya Liga Endesa çeyrek final serisi 2. maçında Joventut Badalona Salı günü saat 22:00’da Cazzo …