Anasayfa / Centauros / Marinos – Centauros İddaa Tahmini 05.06.24

Marinos – Centauros İddaa Tahmini 05.06.24

Venezüela Ligi mücadelesinde Marinos Çarşamba günü saat 02:00’da Centauros ile karşılaşacak. intobet misafir takımın lehine 5.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Marinos son 3 maçtan ikisini kazandı ve sayede 9 galibiyete ulaştı, zirve takibini sürdürüyor Cocodrilos’u bir adım geriden. Nitekim evlerindeki son maçta da o Cocodrilos’a direnmişler ama son nefeste 3 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. O maçta Ibarra 22 sayı, 5 ribaund, Palmer 14 sayı, 4 ribaund ve Bethelmy 13 sayı, 19 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi. Nolley ve Smith’den yeterli katkıyı alamamışlardı.

Centauros ise ligin formsuz ve vasat ekiplerinden birisi. Son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler, bu nedenle de 4 galibiyette kaldılar. 9 takımlı ligde son sırada yer alıyorlar şuanda. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçtan 2 tanesini kaybettiler. Son maçta ise konuk oldukları Guaiqueries’e 10 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. O maçta ise Pena 22 sayı, 6 asist ve Capalbo 12 sayı, 5 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi. 

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu bize puan durumu da söylüyor zaten. Marinos ligin iddialı takımlarından birisi. Centauros gibi vasat bir rakip karşısında evlerinde oynamanın avantajını iyi kullanacaklarını ve sürprize izin vermeyeceklerini tahmin ediyorum. Ibarra, Palmer, Bethelmy liderliğinde evlerinde galibiyete uzanacaklarını, handikapı da geçebileceklerini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Vaqueros de Bayamon İddaa Tahmini 21.06.24

Porto Riko Ligi mücadelesinde Leones de Ponce Cuma günü saat 03:00’da Vaqueros de Bayamon ile …