Anasayfa / Cocodrilos / Marinos – Cocodrilos İddaa Tahmini 06.08.22

Marinos – Cocodrilos İddaa Tahmini 06.08.22

Venezüela Ligi mücadelesinde Marinos Cumartesi günü saat 02:00’da Cocodrilos ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibi lehine 14.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Marinos 6 maçın ardından sadece 2 galibiyet alabildi ve Doğu’nun vasat takımlarından biri. Ancak şunu da belirtmek lazım ki daha evlerinde hiç maç oynamadılar, bu taraftarları önüne çıkacakları ilk maç olacak. 26 Temmuz’daki son maçlarında da güçlü rakipleri Gigantes karşısında deplasmanda olmalarına rağmen direnerek 82-86 ile kaybetmişler ve iyi sinyaller vermişlerdi. O maçta Yunan şutör Vasileiadis 26 sayı ile yıldızlaşırken, Ronald de 15 sayı, 14 ribaund ile double-double performansı sergilemişti. 

Cocodrilos ise Doğu’nun iddialı takımlarından biri, 7 maçlarından 6 tanesini kazandılar ve galibiyet yüzdesine bakarsak Gladiadores’in ardından 2. sırada yer alıyorlar. Ancak son 3 maçlarına baktığımızda 1 kayıp 2 galibiyet çıkardıklarını, bu galibiyetlerin de net olmadığını görebiliriz. Evlerinde Taurinos’u sadece 1 ve deplasmanda Supersonics’i 7 sayı farkla geçebilmişlerdi. 73 sayı üretebildikleri o maçta Bethelmy 13 sayı, 15 ribaund ile double-double yaparken, Chourio da 12 sayı, 8 ribaund, 7 asist ile komple bir performansa imza atmıştı. 

İki takım arasında elbette puan tablosunda da göreceğimiz üzere bir seviye farkı var. Cocodrilos deplasmanda olmasına rağmen maçın favorisi. Ancak tecrübeli şutör Vasileiadis liderliğinde son haftalarda dirençli bir basketbol oyanayan ve ilk kez taraftarı karşısına çıkacak olan Marinos’un kolay pes etmeyeceğini ve handikapın yüksek olduğunu düşünüyorum. Son haftalarda deplasman maçlarında bile çift haneli farklar yememişlerdi, şimdi evlerinde kaybetseler de handikapta kalacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Best10 Oranı: MS 1 (+14.5) – 1.83
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 02.10.23

Almanya easyCredit BBL ikinci hafta mücadelesinde Alba Berlin Pazartesi günü saat 19:30’da Crailsheim Merlins ile …