Anasayfa / Gigantes / Marinos – Gigantes İddaa Tahmini 18.09.22

Marinos – Gigantes İddaa Tahmini 18.09.22

Venezüela Ligi Doğu grubu mücadelesinde Marinos Pazar günü saat 01:00’da Gigantes ile karşılaşacak. Rexbet ev sahibi lehine 10.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Marinos 21 maçın ardından hanesine sadece 4 galibiyet yazdırdı ve sadece grubun değil tüm ligin en zayıf halkalarından biri. Ayrıca son 4 maçlarını da üst üste kaybettiler ve ne kadar kötü durumda olduklarını gördük. Son 2 maçlarında da evlerinde Guaiqueries gibi güçlü bir rakipler karşılaşmışlar ve üst üste 32 ve 21 sayı farkla yenilmişlerdi. Bu maçlarda varlık gösterememeleri bir kez daha seviyelerini ortaya koymuş oldu.

Gigantes ise 19 maçtan 12 tanesini kazandı ve Doğu grubunda iddialı ilk 4 yarışçılarından biri konumundalar. Ancak son 2 maçlarını üst üste kaybettiler ama o maçlarında denk rakiplerinden Gladiadores’e karşı olduğunun da altını çizelim ki birini 3 diğerini sadece 1 sayı farkla biraz da şanssızlık nedeniyle kaybetmişlerdi. Son maçta Hicks 15 sayı, 4 ribaund, Valera 14 sayı, 3 ribaund ve Shaw 13 sayı, 6 ribaund ile öne çıkan isimlerdi. 

İki takım arasında kadro kalitesi ve seviye anlamında net farklar var. Evet Gigantes son 2 maçını kaybetti ama bunlar dediğim gibi denk rakipleri Guaiqueries karşısındaydı. Diğer taraftan Marinos sadece grubun değil tüm ligin en zayıf halkalarından biri. Bu maçta dagü güçü rakipleri karşısında kendi sahalarında olmalarına rağmen ayakta kalabileceklerini düşünmüyorum. Gigantes’in kalitesini gösterip çift haneli farklarla kazanmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 2 (-10.5) – 1.55
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

AS Monaco – Roanne İddaa Tahmini 02.10.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 3. hafta mücadelesinde AS Monaco Pazar günü saat 18:00’da Roanne …