Anasayfa / Gladiadores / Marinos – Gladiadores İddaa Tahmini 20.08.22

Marinos – Gladiadores İddaa Tahmini 20.08.22

Venezüela Ligi Doğu grubu mücadelesinde Marinos Cumartesi günü saat 02:00’da Gladiadores ile karşılaşacak. Betroad ev sahibi lehine 11.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Marinos sadece grubun değil, ligin zayıf halkalarından biri. 11 maçlarından 9 tanesini kaybettiler ve tam 5 maçtır da galibiyet yüzü göremiyorlar. Son 2 maçlarında da deplasmanda olmalarının da etkisiyle kendilerinden güçlü rakiplere karşı hiç direnememişler ve çift haneli farklarla yenilmekten kurtulamamışlardı. Guaiqueries karşısndaki 2 deplasman maçını önce 19 sonra da 22 sayı farkla kaybetmekten kurtulamadılar.

Gladiadores ise 13 maçtan 10 tanesini kazandı ve grubun iddialı takımlarından biri. Ayrıca son 2 maçlarını üst üste kazanarak da ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Bu maçların ikisi de aynı rakibe Cangrejeros’a karşı ve kendi sahalarında gelmişti, önce 21 sonra da 4 sayı farkla kazanmışlardı. Son maçta 90 sayı üretirlerken Collier 18 sayı, 10 ribaund, Perez 17sayı, 4 ribaund ve Carrera 14 sayı, 9 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını sahada oynadıkları basketbolun yanı sıra puan tablosundaki durumlarına bakınca da anlayabilirsiniz. Marinos sadece grubun değil tüm ligin zayıf halkalarından birisi. Bu maçta da evlerinde oynamalarına rağmen grubun güçlü ve formda takımlarından Gladiadores karşısında şansları olacağını düşünmüyorum. Misafir takımın Collier liderliğinde sorun yaşamayacağını ve çift haneli farklarla net bir galibiyet alacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: – 
Betroad Oranı: MS 2 (-11.5) – 1.83
Güven Endeksi: 7 Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Helsinki Seagulls – U-K. Uusikaupunki İddaa Tahmini 30.09.22

Finlandiya Ligi açılış haftasında Helsinki Seagulls Cuma günü saat 18:30’da U-K. Uusikaupunki ile karşılaşacak. Hem …