Anasayfa / Fribourg / Massagno – Bnt Fribourg İddaa Tahmini 07.05.24

Massagno – Bnt Fribourg İddaa Tahmini 07.05.24

İsviçre Ligi final serisi 4. maçında Massagno Salı günü saat 19:45’de Bnt Fribourg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Massagno normal sezonu 2. sırada bitirerek zaten buralara geleceğinin sinyallerini vermişti, neden favorilerden biri olduklarını play-off’da da gösterdiler. Bu seride de güçlü rakiplerine karşı kolay lokma olmadılar şuana kadar. İlk 2 deplasman maçında da son topa kadar direnmişler ama 1 sayı ve 3 sayı farkla kaybetmişlerdi. Ardından evlerindeki ilk maçı ise tam 13 sayı farkla kazanarak seriye tutundular, 2-1 ve gerideler ve yine evlerinde tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. 

Normal sezonu lider olarak tamamlayan Fribourg son yıllarda olduğu gibi yine şampiyonluk kupasının en güçlü favorisi. Final serisinde ise şuana kadar beklenenden fazla zorlandıklarını net olarak belirtelim. Evlerindeki 2 maçı kazanarak hata yapmadılar belki ama şanslarının da yardım ettiği, son anlarda gelen galibiyetlerdi ki ilk deplasman maçında da 13 sayı farkla kaybettiler zaten… Ama halen avantajlı konumdalar, bu maçı kaybetseler de kupanın sahibinin belli olacağı 5. maçı evlerinde oynayacaklar. 

İki takım arasında bir siklet farkı olmadığını ilk 3 maçta net olarak gördük bana göre. Massagno kaybettiği 2 deplasman maçında da son topa kadar işin içindeydi. Şimdi evlerinde bir kez daha tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. Fribourg kaybetse de son maçı evinde oynayacak olmanın güvenine ve rahatlığına sahip. Bu nedenle ev sahibi ekibin yine direncini kırmakta zorlanacaklarını tahmin ediyorum ki kaybetmelerinin de bir sürpriz olmayacağını biliyoruz. 

İddaa Oranı: MS 1 (+3.5) – 1.50
intobet Oranı: MS 1 (+3.5) – 1.69
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İsrail Winner Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Hapoel Beer Sheva – Bnei Herzelia İddaa Tahmini 26.05.24

İsrail Winner Ligi kaybedenler etabı son maçında Hapoel Beer Sheva Pazar günü saat 19:00’da Bnei …