Anasayfa / Enisey Krasnoyarsk / MBA Moscow – Enisey Krasnoyarsk İddaa Tahmini 16.11.22

MBA Moscow – Enisey Krasnoyarsk İddaa Tahmini 16.11.22

VTB Ligi mücadelesinde MBA Moscow Çarşamba günü saat 19:30’da Enisey Krasnoyarsk ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 159.5 olarak açıklamışlar.

MBA ligin yeni takımlarından biri ama kalıcı olma konusunda kararlı olduklarını gösterdiler şuana kadar, 9 maçlarından 6 tanesini kazanarak ilk sezonlarında ses getirdiklerini belirtelim. Ayrıca koç Karasev’in öğrencileri son 3 maçlarını da kazanarak ne kadar formda olduklarının altını çizdiler. Son 2 maçlarını kazanırken savunma performansları ön plandaydı, deplasmanda Samara’yı 74-82 ve içerde Avtodor’u 85-70 gibi farklı skorlarla geçmeyi bilmişlerdi.

Enisey ise son yıllarda olduğu gibi bu sezon da ligin zayıf halkalarından birisi. 9 maçlarından sadece 2 tanesini kazanabildiler ve özellikle üretimde çok zorlandıklarını biliyoruz. Bu paralelde bizlere son 3 maçlarında düşük skorlu, sert maçlar izletmişlerdi. Sırasıyla 150, 145 ve 140 sayı üretilmişti o maçlarda. Son olarak konuk ettikleri güçlü rakipleri Kuban karşısında çok iyi direnmişler ama 69-71’lik skorla kaybetmekten kurtulamamışlar, yine hücum performansı açısından sınıfta kalmışlardı.

İki takım arasında kalite ve seviye anlamında farklar var. Evet belki kağıt üstünde MBA öyle özel bir kadroya sahip değil ama çok daha disiplinli ve derli toplu bir takım oldukları da bir gerçek. Evlerinde yine disiplinli savunmaları ile zaten üretimde zorlanan Enisey’i düşük skorlarda tutacakları bir maç izleyebiliriz. Enisey’in de son maçlarda savunmada iyi işler çıkarmaya başladığını düşündüğümüzde bizleri kısır bir maçın beklediğini söylemek yanlış olmayacaktır. 

İddaa Oranı: ALT (159.5) – 1.50
intobet Oranı: ALT (159.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Gottingen – Alba Berlin İddaa Tahmini 04.12.22

Almanya Kupası çeyrek final maçında Gottingen Pazar günü saat 22:30’da Alba Berlin ile karşılaşacak. Hem …