Anasayfa / 2024 Paris Olimpiyatları / Meksika – Litvanya İddaa Tahmini 03.07.24

Meksika – Litvanya İddaa Tahmini 03.07.24

Porto Riko’nun San Juan kentinde düzenlenen 2024 Paris Olimpiyatları eleme turnuvası B grubu ilk maçında Meksika Çarşamba günü Litvanya ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 159.5 olarak açıklamışlar.

Meksika, Amerika kıtasının istikrarlı ülkelerinden birisi. Son yıllarda hep uluslararası turnuvalarda boy gösteriyorlar. Ancak bir jenerasyon geçişi yaşıyorlar ve bu nedenle de güç kaybettikleri bir gerçek. Mevcut kadrolarına baktığımızda Stoll, Jaimes, Giron takımın öne çıkması beklenen isimleri konumundalar. Bonilla, Cruz ve Jorge Gutierrez ise önemli eksikler olarak sayabileceğimiz isimler. 

Litvanya ise bu grubun ve daha doğrusu eleme turnuvalarının Porto Riko ayağının favorisi konumunda. Evet Valanciunas kadroda yok ama koç Maksvytis’in elinde halen değerli bir kadro var. Jokubaitis, Sirvydis, Grigonis, Ulanovas, Kuzminskas, Sabonis, Motiejunas takımın öne çıkması beklenen isimler konumunda. Hazırlık döneminde oynadıkları son 3 maçtan ikisinde ise etkili hücum performansları dikkat çekmiş, Lübnan’a 95 sayı ve Slovenya’ya 92 sayı göndermişlerdi. 

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz elbette. Meksika eski gücünde değil ki olsa bile hiçbir zaman Litvanya gibi Avrupa’nın ekol ülkelerinden birine kafa tutabilecek seviyede değillerdi zaten. Bunun yanında handikaplar fazla yüksek diyebiliriz. Litvanya’ya sonuçta galibiyet yetecektir. Hazırlık maçlarında da gördüğümüz üzere tempoyu yüksek tutup hücumda etkili olacaklarını, Meksika’nın sevdiği bu tempolarda onlara atarak karşılık vermeye çalışacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (159.5) – 1.50
Hovarda Oranı: ÜST (159.5) – 1.60
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …