Güncel
Anasayfa / İddaa Tahminleri / Meksika – Panama İddaa Tahmini 26.02.19

Meksika – Panama İddaa Tahmini 26.02.19

Dünya Kupası Amerika Elemeleri kapsamında Meksika Salı saat 05:30’da Panama ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 5.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 4.5 olarak açıklamış.

Meksika’nın herhangi bir iddiası kalmadı artık Dünya Kupası adına. 4 galibiyet alabildiler bu grupta ve son maçlarında ise 3 gün önce evlerinde Uruguay’ı 11 sayı farkla geçmeyi başardılar. Önemli oyuncuları yok belki ama yine de Martinez ile Alvarez liderliğinde şimdiye kadar iyi sinyaller verdiler gelecek için.

Panama kıtanın zayıf takımlarından biri ve bu maçta aslında sürpriz diyebileceğimiz şekilde 4 galibiyet elde ettiler. Son maçlarında ise G-League oyuncuları ile mücadele eden ABD’den 31 sayı fark yemişlerdi deplasmanda. Bir önceki deplasman maçlarında da Porto Riko’ya 9 sayı farkla kaybettiler.

Meksika her ne kadar as oyuncularından yoksun olsa da ve her ne kadar iddiası kalmamış olsa da kendi sahasında taraftarına güzel veda etmek isteyecektir. Zaten zayıf Panama’nın da onlara direnebilecek gücü ve kalitesi yok. Bu maçta Meksika’nın Martinez ve Alvarez ile rakibine üstünlük kuracağını ve handikapı da aşabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-4.5) / 1.71
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Tofaş – Pınar Karşıyaka İddaa Tahmini 07.12.19

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 11.hafta mücadelesinde Tofaş Cumartesi saat 20:00’da Pınar Karşıyaka ile karşılaşacak. …