Anasayfa / Boston Celtics / Memphis Grizzlies – Boston Celtics İddaa Tahmini 12.08.20 (Basket Guru)

Memphis Grizzlies – Boston Celtics İddaa Tahmini 12.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de normal sezon maçlarının yavaş yavaş sonuna geliyoruz. Batı’nın genç takımlarından Memphis Grizzlies, Doğu’nun tecrübeli ekiplerinden Boston Celtics ile Çarşamba saat 00:00’da karşılaşacak. İddaa Boston’ın toplam sayı limitini 112.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 115.5 olarak belirlemiş.

Memphis, Jackson’ın sakatlığı sonrası bocalaması beklenen takımlardan biriydi. Ama Morant ve Brooks liderliğinde hiç fena işler çıkarmadılar. Tabi bunu hücum performansları için söylemek lazım, savunmada ise yumuşaklar. Son 3 maçlarından ikisinde Utah’dan 124 ve Toronto’dan 108 sayı yemişlerdi. Jackson dışında Jones ve Winslow’un da olmaması dar rotasyonda savunma dirençlerini düşürüyor.

Boston ise geniş kadroya sahip takımlardan biri. Bunun da avantajını iyi kullanıyor koç Stevens. Yıldızlarını maç içerisinde de dinlendirme lüksüne sahip. Son 3 maçlarını kazanırken de hücum performansı açısından ne kadar iyi durumda olduklarını tekrar gösterdiler. Sırasıyla 149, 122, 122 sayı göndermişlerdi rakip potalara. Hayward, Tatum, Brown üçlüsü liderliğinde yüksek tempoda çok verimli oynuyorlar.

İki takım da tempolu oynamayı seviyor ve Boston’un 3. sıradaki yerini garantilemiş olmasıyla bu maçta savunmayı ikinci plana atmasının yüksek ihtimal olması, bizleri bol skorlu bir maçın beklediğinin bazı göstergeleri. Resmi bir açıklama olmasa da Boston bazı oyuncularını dinlendirebilir ama bu durum olsa bile savunmada zorlanan Memphis karşısında yüksek tempoda 110 sayı geçmekte zorlanmayacaklarını, hatta 120 sayıları görebileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (112.5) – 1.52
Bets10 Oranı: Deplasman ÜST (115.5) – 1.99
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Bilbao – Tenerife İddaa Tahmini 23.09.20

İspanya Liga Endesa 2.hafta mücadelesinde Bilbao Çarşamba saat 22:45’de Tenerife ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın …