Anasayfa / NBA / Memphis Grizzlies – Detroit Pistons İddaa Tahmini 04.02.2020

Memphis Grizzlies – Detroit Pistons İddaa Tahmini 04.02.2020

NBA Ligi’nde Batı ve Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Memphis Grizzlies, Salı gecesi saat 04:00’te Detroit Pistons’ı FedEx Forum‘da konuk edecek. İddaa ve bets10 handikapları deplasman ekibi lehine 4.5 olarak açmış.

Memphis Grizzlies son maçta New Orleans Pelicans deplasmanında beklediğim gibi dağıldı. Rotasyon olarak rakibini yanıtlamayan ekip 4 maçlık galibiyet serisini kaybetmiş oldu. Takımda rakiplerini uyutarak yüksek skorlara çıkan Dillon Brooks’un verdiği katkılar çok önem taşıyor. Ekipte can sıkıcı bir rahatsızlık bulunmuyor.

Detroit Pistons dün gece berbat başladığı Denver maçını ikinci periyotta dengeledi ve uzatmaya götürmeyi başardı. Uzatmada ise Brown’ın etkili performansıyla 128-123’lük galibiyete uzanmasını bildi. Çok önemli maçlar çıkaran Derrick Rose bu maçı sakatlığı dolayısıyla tamamlayamadı. Bugün oynayıp oynamayacağı ise maç saatinde belli olacak.

Memphis’in kadro kalitesi olarak çok daha üstün olduğunu söylemek mümkün. Detroit uzun olarak Drummond gibi etkili bir isme sahip olabilir fakat kısa rotasyonunda Memphis’e laf geçirebilecek seviyede değil. Ben Batı konferansının 8. sırasında bulunan ve bu maçları kazanması gereken Memphis’in kazanacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.45
Avrupa Bahis Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.67

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Atlanta Hawks – New York Knicks İddaa Tahmini 12.03.2020

NBA Ligi’nde Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Atlanta Hawks Perşembe gecesi saat 02:30’da New …