Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Metropolitan Levallois – Limoges İddaa Tahmini 06.10.19

Metropolitan Levallois – Limoges İddaa Tahmini 06.10.19

Fransa JeepElite ProA 3.maç gününde Metropolitan Levallois Pazar saat 17:00’da Limoges ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.35 oran açmışken Bets10 ise oranı 1.50 olarak belirlemiş.

Levallois sezona çok iyi başlayan ekiplerden biri. İçerde ligin yeni takımlarından Orleans’ı 6 sayı farkla geçtikten sonra deplasmanda da vasat ekiplerden Cholet’i 12 sayı farkla yenmeyi bilmişlerdi. Briante Weber, Chikoko, Rob Gray, Jamel Artis ve Donta Smith gibi önemli silahlara sahipler. Özellikle hücumda bu sezon daha etkili olan, daha agresif bir Levallois var karşımızda. 

Limoges ise bu sezona da istediği gibi başlayamadı, sanki geçtiğimiz sezon kaldıkları yerden devam ediyorlar istikrarsızlık ve verimsizlik konusunda. Deplasmanda güçlü Asvel’e 10 sayı farkla kaybettikten sonra evlerinde ise ligin orta halli takımlarından Le Protel’i zorla son topta 1 sayı ile geçebilmişlerdi. Haftaiçi de EuroCup sahnesinde deplasmanda temsilcimiz Tofaş’a direnemediler ve 13 sayı farkla yenildiler. Semaj Christon, Victor Sanford ve Boutsiele direnmeye çalışsalar da henüz takım olamadıkları bir gerçek.

Levallois Weber ve Gray gibi 2 etkili guardın liderliğinde bu sezon üst sıraları zorlama potansiyeline sahip olduğunu gösterdi. Evlerindeki tek maçta Orleans’ı 6 sayı farkla geçmişlerdi. Şimdi karşılarında daha ciddi bir rakip olacak ancak Limoges’un dağınık ve kırılgan görüntüsü karşısında ev sahibi olmalarının yanı sıra daha tecrübeli oyunculara da sahip olmanın avantajlarını kullanıp haftayı kazanarak kapatacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.35
Avrupa Bahis Oranı: MS 1 – 1.50
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …