Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Metropolitan Levallois – Limoges İddaa Tahmini 12.11.21

Metropolitan Levallois – Limoges İddaa Tahmini 12.11.21

Fransa Betclic ELITE Pro A 8. hafta mücadelesinde Metropolitan Levallois Cuma saat 22:30’da Limoges ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takımın lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Levallois koç Collet yönetiminde sezonun en formda, en istikrarlı takımı kuşkusuz ve bunu da 7 maçtan çıkardıkları 6 galibiyetle süslediler zaten ki galibiyetlerin seri olarak geldiğini, yani Pro A sahnesinde tam 6 maçtır kaybetmediklerinin altını çizelim. EuroCup ve Pro A’da oynadıkları son 2 maçta ise deplasmanda Reims’i 34 ve sonra da içerde Trento’yu 13 sayı farkla rahat yendiler. O son maçta tecrübeli guard Cummings 17 sayı, 8 asist, McRae 14 sayı, 3 asist ve Hunter 11 sayı, 13 ribaund ile takımlarını taşıyan isimler olmuşlardı. 

Limoges ise ligin orta şekerli takımlarından biri, 7 maçlarından 3 tanesini kazanabilmişlerdi. Ayrıca son 3 maçlarından 2 tanesini de kaybettiklerini ve formsuz olduklarını belirtelim. Son deplasman maçlarında da güçlü rakipleri Le Mans karşısında zaman zaman direnseler de 5 sayı farkla, 77-72 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. Geçen hafta ise konuk ettikleri denk rakipleri Limoges karşısında 82-57 ile çok sürpriz bir farkla galibiyete ulaşmışlardı. Massinburg 24 sayı, 6 ribaund ve Lang 16 sayı, 4 ribaund ile öne çıkan isimlerdi o maçta. 

İki takım arasında sadece kalite farkı yok aynı zamanda sahada oynanan basketbol anlamında da net farklar var. Koç Collet, Strasbourg’da yapamadıklarını adeta burada yapıyor ve Levallois’yı şampiyonluk potasına sokmayı başardı şuana kadar takıma oynattığı pozitif basketbolla. Ellerinde Hunter, Cummings, McRae ve Boungou-Colo gibi bu seviyeler için yüksek tecrübeye sahip isimler var. Bu maçta da evlerinde oynamanın avantajıyla birlikte sürprize izin vermeyeceklerini, deplasmanlarda zorlanan Limoges’u handikapı geçerek yeneceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.49
Bets10 Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

KK Split – Borac Cacak İddaa Tahmini 03.12.21

Adriyatik Ligi 10. hafta mücadelesinde KK Split Cuma saat 20:00’da Borac Cacak ile karşılaşacak. İddaa …