Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Metropolitan Levallois – Mornar Bar İddaa Tahmini 20.10.20

Metropolitan Levallois – Mornar Bar İddaa Tahmini 20.10.20

7DAYS EuroCup 4. hafta mücadelesinde Metropolitan Levallois Salı saat 19:00’da Mornar Bar ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti durumunda limiti 162.5 olarak açıklamışken Bets10 ise aynı bahis için limiti 163.5 olarak belirlemiş.

Levallois sezona istediği gibi bir giriş yapamadı, 3 maçtan birini kazanabildi. Evlerinde oynadıkları tek maçta gruptaki diğer Karadağ temsilcisine 83-89’luk skorla yenilmekten kurtulamamışlardı. Son maçlarında ise konuk oldukları Ulm’u 80-86’lık skorla yenmeyi bilmişler, ilk galibiyetlerine uzanmışlardı. Gray ile Marei’nin birbirlerine ve takıma adapte olmalarıyla beraber artık daha verimli hücum eden bir takım izliyoruz. Ayrıca Pinault ile Ginat da x-faktör olarak devreye girmeye başladılar.

Mornar Bar ise beklentilerin üstünde bir giriş yaptı ve 3 maçlarından ikisini kazandılar ki bunlar evlerindeki maçlardı ve bizlere yüksek skorlu maçlar izlettiler. Önce Unicaja’yı 90-80 sonra da Brescia’yı 95-76 ile geçmişlerdi. Whitehead, Pullen, Needham gibi 3 tempolu, yüksek skor potansiyelli guarda sahipler. Ayrıca pota altında da Kenny Gabriel ve Taylor Smith gibi silahlara sahipler. Bu da onları çok daha tehlikeli bir takım yapıyor.

Levallois bu grupta sadece bir iç saha maçı yaptı onu da Buducnost karşısında 83-89 ile kaybettiler. Dolayısıyla artık kendilerine gelip özellikle evlerindeki maçlarda hata yapmamaları gerekiyor ki bu zorlu grupta ayakta kalabilsinler. Formda isimler Anthony Brown, Marei ve Gray liderliğinde bu maçı kazanabileceklerini, bunu yaparken de yüksek tempoda oynayacakları için bizlere bol skorlu bir maç seyrettireceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 & ÜST (162.5) – 2.30
Bets10 Oranı: MS 1 & ÜST (163.5) – 2.90
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Olimpia Milano – Alba Berlin İddaa Tahmini 01.12.20

Turkish Airlines Euroleague 6. hafta erteleme maçında Olimpia Milano Salı saat 22:45’de Alba Berlin ile …