Anasayfa / Capitans de Arecibo / Mets de Guaynabo – Capitanes De Arecibo İddaa Tahmini 18.11.21

Mets de Guaynabo – Capitanes De Arecibo İddaa Tahmini 18.11.21

Porto Riko Ligi final serisi 6. maçında Mets de Guaynabo Perşembe saat 03:00’da Capitanes de Arecibo ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibinin galibiyeti için oranı 2.01 olarak belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış. 

Guaynabo deplasmanda ilk 2 maçı kaybettikten sonra evindeki 2 maçı kazanarak seriye denge getirmeyi başarmış, kolay lokma olmadığını göstermişti tıpkı yarı finalde Bayamon serisinde olduğu gibi. Sonrasında deplasmanda 100-70 ile kalp kırıcı bir mağlubiyet almışlardı. O maçta savunmada sınıfta kalırken hücumda ise Bishop 12 sayı, 6 ribaund ve Young 11 sayı, 4 ribaund ile takımlarını ayakta tutmaya çalışmışlardı. Şimdi serinin 6. maçında tamam mı devam mı diyecekler kendi sahalarında. 

Arecibo ise serinin favorisi olarak şuanda 3-2 önde. Ancak unutmayalım ki deplasmandaki iki maçta da Guaynabo’ya kaybetmişlerdi, rakiplerinin kolay lokma olmadığını anlamışlardı. Evlerindeki ilk 2 maçlarında olduğu gibi serinin 5. maçında da evlerinde 100-70 gibi dominant bir skorla kazanmayı başarmışlardı. O maçta hücumda çok verimli performans sergilemişler, Hodge 25 sayı, 2 ribaund, 10 asist, Liz 17 sayı, 5 ribaund, 5 asist ve Gonzalez 12 sayı, 4 ribaund, 5 asist ile galibiyeti getiren isimler olmuşlardı. 

Guaynabo seride 3-2 geride ve şimdi evlerinde tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. Son maçta sadece 70 sayıda kalırlarken devreye sokamadıkları Tyquan, Brimah, Dentmın gibi isimleri bu maç verimli kullanacaklarını, ayrıca Bishop ve Balkman’ın da daha verimli olacağını düşünüyorum. Bu kritik maçta ev sahibi avantajını serideki 3 ve 4. maçta olduğu gibi iyi kullanmalarını, bu keyifli seriyi 7. maça uzatmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 – 2.01
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Pesaro – Varese İddaa Tahmini 05.12.21

İtalya Lega Basket Serie A 10. hafta mücadelesinde Pesaro Pazar saat 21:00’da Varese ile karşılaşacak. …