Anasayfa / İddaa Tahminleri / Mets de Guaynabo – Leones de Ponce İddaa Tahmini 09.05.22

Mets de Guaynabo – Leones de Ponce İddaa Tahmini 09.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Pazartesi saat 01:00’da Leones de Ponce ile karşılaşacak. Rexbet misafir takımın galibiyeti için 179 oran açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Geçen sezonun finalisti olan Guaynabo bu sezona istediği gibi başlayamadı ve 10 maçtan 5 tanesini kazanabildi, B grubunda 2. sırada yer alıyorlar rakiplerine göre maç fazlasıyla. Evlerindeki son maçta da geçen sezonun şampiyonu Arecibo’ya 8 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 3 gün önceki maçlarında ise deplasmanda Fajardo’yu 3 sayı farkla da olsa yenerek 2 mağlubiyetlik kötü serilerine son vermeyi başarmışlardı.

Ponce ise 10 maçtan 7 tanesini kazandı ve A grubunda 2. sırada yer alıyor liderin sadece 1 adım gerisinde. Deplasman karnelerine baktığımızda ise iyi durumda olduklarını görüyoruz, evden uzaktaki son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar. 3 maçlık güzel bir seri yakaladıktan sonra 2 gün önceki maçta Guayama’ya konuk olmuşlar ve 2 sayı farkla yenilerek seriye son vermek zorunda kalmışlardı. Milli oyuncular De Jesus ile Rosario ve sezona Unics Kazan’da başlamış olan NBA patentli Brantley takımın öne çıkan silahları konumundalar.

İki takım arasında kağıt üstünde de farklar var, puan sıralamasında da var. Ponce kendi grubunda liderlik yarışında yer alan bir isimken Guaynabo ise 2. sırada yer almasına rağmen %50 galibiyet oranı ile oynayan vasat bir ekip. Ponce her ne kadar deplasmanda olsa da milli oyuncuları De Jesus ile Rosario artı Brantley liderliğinde bana göre bir adım önde ve kalitelerini sahaya yansıtarak kazanabileceklerini düşünüyorum. Ancak Guaynabo’nun da direneceğini tahmin ettiğim için handikap riskine girmeyeceğim. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 2 – 1.79
Güven Endeksi: 3Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Mets de Guaynabo – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 24.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Salı günü saat 03:00’da Cariduros Fajardo ile karşılaşacak. …