Anasayfa / Atlanta Hawks / Miami Heat – Atlanta Hawks İddaa Tahmini (2) 07.03.23

Miami Heat – Atlanta Hawks İddaa Tahmini (2) 07.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Miami Heat Salı günü saat 03:30’da Atlanta Hawks ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.49 olarak açıklamışken Bets10 ise oranı 1.72 olarak belirlemiş.

Heat son dönemde toparlanma sinyalleri veren ve topladığı 34 galibiyetle kendisine 7. sırada yer bulan bir ekip. Artık direkt play-off için gerekli olan 6. sıradan sadece 2 adım uzaktalar, ancak bir maçları da fazla. Dolayısıyla özellikle evlerinde yapacakları her hata onların direkt play-off şansını zora sokacak. Evlerinde üst üste 3 maçlarını kaybettikten sonra ise 5 Mart’ta bu maçtaki rakipleri Hawks’ı burada 8 sayı farkla geçerek kötü gidişata dur demişlerdi! O maçta Adebayo 30 sayı, 11 ribaund, 5 asist, Herro 20 sayı, 6 ribaund, 5 asist ve Butler 15 sayı, 11 ribaund, 7 asist ile katkı vermişlerdi. Love ve Lowry’den bu maçta faydalanamayacaklar.

Hawks ise rakibini bir adım geriden takip ediyor. 32 galibiyetleri var ve 1 maçları eksik, 8. sırada Heat’in arkasında yer alıyorlar. Bununla beraber deplasman karnelerinin sorunlu olduğunu biliyoruz, nitekim evden uzaktaki son 4 maçlarını üst üste kaybettiklerini görmüştük. Son olarak da belirtiğim gibi 5 Mart’ta yine bu sahada Miami’ye konuk olmuşlar ve zaman zaman direnseler de 8 sayı farkla teslim olmuşlardı. Eksik ya da sakat oyuncuları bulunmuyor.

İki takımın arasında net farklar olduğunu söylemek zor. Ama daha yeni karşı karşıya gelmişlerdi ve Heat’in elinde daha geniş bir rotasyon olduğunu, maç sonunda daha diri kalabildiklerini görmüştük. Bu maçta da bunun avantajını kullanacaklarını, Herro, Butler, Adebayo gib,i yıldızlar liderliğinde bir kez daha Young ve arkadaşlarının ellerini Florida’dan boş göndereceklerini düşünüyorum. Yine de handikap riskine girmeyeceğim, direkt Miami tercihine gideceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.49
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …