Anasayfa / Denver Nuggets / Miami Heat – Denver Nuggets İddaa Tahmini 09.08.21

Miami Heat – Denver Nuggets İddaa Tahmini 09.08.21

NBA Yaz Ligi Las Vegas ayağında Miami Heat Pazartesi saat 05:00’da Denver Nuggets ile karşılaşacak. İddaa Miami’nin galibiyeti için 1.45 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.58 olarak belirlemiş.

Heat, Yaz Ligi’nin Sacramento ayağında önce Lakers’ı 80-78 sonra da Warriors’u 87-94 ile geçmişti. Bu 2 maçta ortalama 26.0 sayı, 13.5 ribaund ile dominant bir performans sergileyen 23 yaşındaki milli uzunumuz Ömer Faruk da 2 yıllık garanti kontratı kapmıştı. Heat’in kadrosunda Nijerya milli takımının da önemli isimlerinden biri olan Gabe Vincent, Sacramento ayağının önemli isimlerinden Max Strus ile Marcus Garrett da diğer dikkat çeken oyuncular konumundalar.

Denver’ın kadrosunda ise tanıdık isimler var. Tofaş’dan hatırlayacağınız Semaj Christon, Arnas Velicka, Caleb Agada, Efes’in de gündeminde olan Tarik Black bu isimler. Ayrıca ilk 2 sezonunda beklentileri karşılayamamış olsa da Bol Bol gibi önemli bir yetenek ve 26. sıradan seçtikleri Nah’Shon Hyland takımın geleceğinde önemli rol alması beklenen isimler arasındalar. Dolayısıyla bahsettiğimiz tanıdık ve tecrübeli isimlerden çok onların ön plana çıkmasını istiyorlar, bekliyorlar. 

Heat, Yaz Ligi’nde 2 maç yaptı ve artık birbirlerini tanıyorlar, adaptasyon sürecini atlattılar. Vincent liderliğinde Strus ve Ömer Faruk’u ne kadar iyi kullandıklarını gördük Sacramento ayağındaki maçlarda. Bu maçta Ömer’in karşısında Bkack gibi tecrübeli bir isim olacak ama yine de geri adım atmayacağını düşünüyorum. Heat’in Denver’ın tecrübeli isimleri karşısında zaman zaman zorlanabileceğini ama sonuçta kazanan taraf olacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.45
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.58
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Alba Berlin – Petkim Spor İddaa Tahmini 18.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Bursa’da düzenlenen Frutti Extra Cup mücadelesinde Alba Berlin Cumartesi saat 16:30’da Petkim …