Anasayfa / İddaa Tahminleri / Miami Heat – Indiana Pacers İddaa Tahmini 22.08.20 (Basket Guru)

Miami Heat – Indiana Pacers İddaa Tahmini 22.08.20 (Basket Guru)

NBA Doğu Konferansı çeyrek final serisi 3. maçında seride 2-0 önde olan Miami Heat Cumartesi saat 22:30’da Indiana Pacers ile karşılaşacak. İddaa Miami’nin galibiyeti için 1.35 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.45 olarak belirlemiş.

Miami ilk 2 maçta geniş ve kaliteli rotasyonunu en iyi şekilde kullanarak denk geçmesi beklenen seride Indiana’ya net olarak üstünlük kurmayı başarmıştı. Son maçta bir tık daha fazla zorlanmış olsalar da bu kez Butler ve Dragic’in yanına Robinson’ın x-faktör performansını ekleyerek rakibin direncini kırmayı başarmışlardı. İşin savunma kısmında da takım olarak başarılıydılar ki fanusun en formda isimlerinden Warren’ı iki maçta da orta halli bir performansta tuttular.

Pacers ise beklentilern aksine seride hiç direnç gösteremedi. Doğu’nun çekişmeli serilerinden biri olması bekleniyordu ama onlar Miami’nin derin ve genç rotasyonu karşısında şuana kadar ayakta kalamadılar. Açıkçası koç McMillan da fazla çözüm üretemedi şuana kadar. Miami’nin enerjik ve savunmada zaman zaman sertleşen oyunu karşısında pota altını iyi kullanamadıkları gibi Warren’ı da normal sezon maçlarında olduğu gibi devreye sokamadılar.

Kağıt üstünde olmasa da seride oynanan iki maça baktığımızda takımlar arasında net bir kalite farkı var. Miami’nin hem daha fazla silahı var hem de bu silahların hepsi ritm bulmuş durumda. Koç Spoelstra hangisini öne sürse verim alabiliyor ki son maçtaki x-faktör Robinson oldu, bu maçta Herro ya da Adebayo da olabilir. Pacers ise Warren’ın kötü oynadığı seride Brogdon ve Oladipo ile ayakta kalmaya çalışıyor ama özellikle Turner’ın istikrarsız oyunu da onları çok zorluyor. Moralli ve daha formda olan Miami’nin ilk 2 maçta olduğu gibi yine kazanarak seriyi 3-0 getireceğini, rahatlayacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.35
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Treviso – Cantu İddaa Tahmini 25.10.20

İtalya Lega Basket Serie A 5. hafta mücadelesinde Treviso Pazar saat 21:00’da Cantu ile karşılaşacak. …