Anasayfa / İddaa Tahminleri / Miami Heat – Indiana Pacers İddaa Tahmini 25.08.20 (Basket Guru)

Miami Heat – Indiana Pacers İddaa Tahmini 25.08.20 (Basket Guru)

NBA Doğu Konferansı çeyrek final serisi 4. maçında 3-0 önde olan Miami Heat, Salı saat 01:30’da Indiana Pacers ile karşılaşacak. İddaa Pacers lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 2.5 olarak açıklamış.

Heat denk geçmesi beklenen seride tecrübeli oyuncuları Dragic ve Butler liderliğinde ağırlığını koydu ve 3-0 gibi çok önemli bir avantaj yakaladı. Bu 2 tecrübeli ismin yanında Herro, Adebayo, Robinson gibi genç oyuncuları da monte ederek yenilmesi zor bir takım haline geldiler. Koç Spoelstra da oyuncularını ve takımını çok iyi tanıdığı için onlardan en yüksek verimi almayı biliyor. Son maçta hücumda ortaya koydukları etkin basketbol ile kazanmayı bildiler ve artık Pacers’ın direncini tamamen kırdıklarını düşünüyorum.

Pacers, fanustaki normal sezon sıralama maçlarında Warren’ın ekstra oyunuyla iyi işler çıkarmış dikkatleri üstüne çekmişti. Ancak play-off’larda Warren’ın düşen performansı ve Oladipo’dan yeterli katkıyı alamamaları ile birlikte Brogdon çok yanlız kaldı ki Turner da işin hücum tarafında pek destek veremedi. Son maçta aslında hücum anlamında takım olarak fena iş çıkarmamışlardı ama savunmada hiç ayakta kalmadılar ve artık formalite maçına çıkacaklarını düşünüyorum, dirençleri kırıldı 3. maçta ve 3-0’dan geri gelemeyeceklerini biliyorlar.

Kağıt üstünde iki takım arasında net farklar olduğunu asla söyleyemeyiz. Ama mental olarak Miami’nin serinin ilk maçından bu yana üstün olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Daha takım gibi oynayan ve tüm isimlerde maksimum verimi alan Miami, Dragic ve Butler liderliğinde seriyi 3-0’a getirdi ve Pacers’ın direncini kırdı. İşi fazla uzatmayacaklarını ve düşük handikapı da fazla zorlanmadan geçerek rakiplerini süpürerek adlarını yarı finale yazdıracaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.50
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

Türk Telekom – Hapoel Jerusalem İddaa Tahmini 27.10.20

FIBA Şampiyonlar Ligi ilk hafta mücadelesinde Türk Telekom Salı saat 20:30’da Hapoel Jerusalem ile karşılaşacak. …