Güncel
Anasayfa / NBA / Miami Heat – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini 07.10.20

Miami Heat – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini 07.10.20

NBA’de şampiyonun belli olacağı final serisi devam ediyor. 3. maçı sürpriz şekilde kazanarak rahat nefes alan Miami Heat, Salıyı Çarşambaya bağlayan gece saat 04:00’te Los Angeles Lakers ile karşı karşıya gelecek. İddaa bu maç için toplam sayı limitini 216.5 olarak belirlerken bets10 215.5 olarak belirlemiş.

Miami Heat 3. maçta iyi performans sergileyerek Bam Adebayo ve Goran Dragic’ten yoksun olduğu maçı kazanmayı başardı. Bu oyuncuların eksikliğini 40 sayı 11 ribaund 13 asistle oynayan Jimmy Butler kapatmayı başardı. Kelly Olynk ise Adebayo’nun yokluğunda pota altında iyi iş çıkarmayı başardı Davis ve Lakers’ın geri kalanına karşı. Son haberlere göre Bam Adebayo’nun oynamak istediği belirtiliyor fakat sakatlığının ciddileşme riskinden dolayı oynatılmıyor. Goran Dragic’in ise oynaması beklenmiyor.

Los Angeles Lakers, Miami Heat’ten 8 üçlük fazla kullanmasına rağmen aynı isabeti buldu. Onun yanı sıra rakipten fazla top kaybı yaparak Miami’nin hızlı hücumlara çıkmasına neden oldular. Howard ve Davis de normal ortalamalarını tutturamayınca işleri bir hayli zor oldu. 32 dakika süre alan Davis -26 verimlilik puanıyla oynadı. Seride hala güçlü olan taraf oldukları aşikâr ama Miami’nin savaşcı bir ruhu olduğunun farkına varmalılar.

Miami Heat iki kötü maçın ardından ilaç niteliğinde bir galibiyet aldı. Ama hâlâ Bam Adebayo ve Goran Dragic’ten yoksunlar. Jimmy Butler’dan ekstra performans almaları da çok kolay bir ihtimal değil. Los Angeles Lakers kadro olarak tabii ki de daha avantajlı. Ama ben Miami’den 3. maçtaki gibi bir savaşçı ruhu beklediğim için bir kez daha üst seçeneğini tercih edeceğim.

Eksikler:

Miami: Bam Adebayo, Goran Dragic
LA Lakers:

İddaa Oranı: ÜST (216.5) – 1.58
Bets10 Oranı: ÜST (215.5) – 1.72Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Miami Heat İddaa Tahmini (3) 10.10.20

NBA’de şampiyonun belli olmasına sayılı günler kaldı. Seride 3-1 öne geçen Los Angeles Lakers, Cumayı …