Anasayfa / NBA / Miami Heat – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini (3) 12.10.20

Miami Heat – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini (3) 12.10.20

NBA’de müthiş final devam ediyor. Seride 2. galibiyetini alarak pes etmeyen Miami Heat, Pazarı Pazartesiye bağlayan gece saat 02:30’da Los Angeles Lakers ile karşı karşıya gelecek. İddaa ve best10 bu maçın handikaplarını Miami lehine 7.5 olarak belirlemiş.

Miami Heat 5. maçı Jimmy Butler’ın harika performansıyla kazanarak seriyi 6. maça götürmeyi başardı. 48 dakikalık maçta sadece 1 dakika dinlenerek 35 sayı 12 ribaund ve 11 asistlik performansla maçı kazandıran Jimmy Butler’ın yanında forma giyen 6 farklı isim de çok önemli rol oynadı. 7 maçlık çok dar bir rotasyonla Lakers’a karşı maç kazanmaları gerçekten çok büyük bir başarı. 

Los Angeles Lakers seriyi 5. maçta bitirme fırsatını Danny Green’le yakalamıştı fakat tepeden boş üçlüğü kaçıran Green bu fırsatı tepti. Uzun süredir Lakers’ın üçlüklerde sıkıntı yaşadığını ve istikrarsız oyunculara sahip olduğunu biliyorduk. LeBron James’in 40 sayı 13 ribaund 7 asistlik müthiş performansına rağmen maçı kaybetmiş olmaları ise farklı bir problem. 

Miami Heat 7 oyunculuk rotasyonla seriyi buraya getirmeyi başardı. Goran Dragic şüpheli olarak rapor edilse de oynamasına sıcak gözle bakılıyor. Öte tarafta bir boş üçlükle şampiyonluğun kıyısından dönen ve biraz daha baskı altına giren bir Los Angeles Lakers var. Bu maçta yine birçok faktör oyunun kaderini değiştirebilir. Ama ben Miami’nin bu maçta kolay kolay pes etmeyeceğini düşünüyorum.

Eksikler:

Miami: Goran Dragic (şüpheli)
Lakers:

İddaa Oranı: MS 1 (+7.5) – 1.55
Bets10 Oranı: MS 1 (+7.5) – 1.72Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 10.10.20

NBA final serisi beşinci maçında cumayı cumartesiye bağlayan gece 04:00’da Los Angeles Lakers ile Miami …